Проєкти рішень

 

 1. Рішення № 975 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність особі 1(учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 2. Рішення № 976 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність особі 2 (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 3. Рішення № 977 Про надання дозволу особі 3 жительці смт Ситківці вулиця хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 4. Рішення № 978 Про надання дозволу особі 4 жителю смт Ситківці вулиця хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 5. Рішення № 979 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 5, що розташовані смт Ситківці вулиця хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 6. Рішення № 980 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 6, що розташовані смт Ситківці вулиця хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 7. Рішення № 981 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 7, що розташовані смт Ситківці вулиця Шевченка, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 8. Рішення № 982 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 8, що розташовані смт Ситківці вулиця Центральна, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 9. Рішення № 983 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 9, що розташовані смт Ситківці вулиця Гайдара, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 10. Рішення № 984 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва, зі зміною цільового призначення особі 10 (Завантажити)
 11. Рішення № 985 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 11, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 12. Рішення № 986 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 12, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 13. Рішення № 987 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 13, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 14. Рішення № 988 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 14, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 15. Рішення № 989 Про надання дозволу особі 15 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 16. Рішення № 990 Про надання дозволу особі 16 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 17. Рішення № 991 Про надання дозволу особі 17 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 18. Рішення № 992 Про надання дозволу особі 18 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 19. Рішення № 993 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові за СтепанецьГ Л (Завантажити)
 20. Рішення № 994 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 19 (учаснику бойових дій) (Завантажити)
 21. Рішення № 995 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) АТ «Українська залізниця» (Завантажити)
 22. Рішення № 996 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, у власність особі 20 (Завантажити)
 23. Рішення № 997 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва особі 21 (Завантажити)
 24. Рішення № 998 Про внесення змін до рішення №564 43 сесії 8 скликання від 19.06.2019 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2020 рік». (Завантажити)
 25. Рішення № 999 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва особі 23 (Завантажити)
 26. Рішення № 1000 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва особі 23 (Завантажити)
 27. Рішення № 1001 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва особі 23 (Завантажити)
 28.  Рішення №1004 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність особі 1 (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 29.  Рішення №1005 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 2, що розташовані смт Ситківці вулиця Матросова, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 30.  Рішення №1006 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 3, що розташовані смт Ситківці вулиця Середи, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 31.  Рішення №1007 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 4, що розташовані смт Ситківці вулиця 30 років Перемоги, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 32.  Рішення №1008 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 5, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 33.  Рішення №1009 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 6, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 34.  Рішення №1010 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 7, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 35.  Рішення №1011 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові за Лівандовську Ганну Степанівну (Завнтажити)
 36.  Рішення №1012 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (під проектними дорогами) на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області та передачу їх в оренду СТОВ «Україна» смт. Ситківці (Завнтажити)
 37.  Рішення №1013 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (під проектними дорогами) на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області та передачу їх в оренду ПП «Ремонтник» смт. Ситківці (Завнтажити)
 38.  Рішення №1014 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (під проектними дорогами) на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області та передачу їх в оренду ТОВ «Ситковецьке» смт. Ситківці (Завнтажити)
 39.  Рішення №1015 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові за Паленко Марину Борисівну (Завнтажити)
 40.  Рішення №1016 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що розташована с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області особі 8 (Завнтажити)