Проєкти рішень

 

 1. Рішення № 871 Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2021 рік (Завантажити)
 2. Рішення № 872 Про внесення змін до п.3 рішення №700 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019 року «Про оплату праці селищного голови – Михайленка В.М., на 2020 рік». (Завантажити)
 3. Рішення № 873 Про внесення змін до штатного розпису Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 4. Рішення № 874 Про надання дозволу гр. особі 1 жительці смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 5. Рішення № 875 Про надання дозволу гр. особі 2 жительці смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 6. Рішення № 876 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 3 (Завантажити)
 7. Рішення № 877 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 4 (Завантажити)
 8. Рішення № 878 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 5, що розташовані смт Ситківці вулиця ххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 9. Рішення № 879 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 6, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 10. Рішення № 880 Про надання згоди на добровільну відмову від права користування земельної ділянки особі 7. (Завантажити)
 11. Рішення № 881 Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі, від 06.09.2012 року. (Завантажити)
 12. Рішення № 882 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 8 (Завантажити)
 13. Рішення № 883 Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. особі 9 для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності Ситковецької селищної ради, за межами села Вища Кропивна Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 14. Рішення № 884 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва особі 10 (Завантажити)
 15. Рішення № 885 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. особі 11 (Завантажити)
 16. Рішення № 886 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області особам 12,13,14,15. (Завантажити)
 17. Рішення № 887 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області, особам 16,17,18. (Завантажити)