Рішення Ситковецької об’єднаної територіальної громади

2020 рік

 

 1.  Рішення №735 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 2.  Рішення №736 Про делегування повноважень з питань містобудівної діяльності на території Ситковецької об'єднаної територіальної громади (Завантажити)
 3.  Рішення №737 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 1, що розташовані смт Ситківці вулиця хххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 4.  Рішення №738 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 2, що розташовані смт Ситківці вулиця ххххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 5.  Рішення №739 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 3, що розташовані смт Ситківці вулиця хххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 6.  Рішення №740 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особа 4, що розташовані смт Ситківці вулиця хххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 7.  Рішення №741 Про надання дозволу гр. особі 5 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 8.  Рішення №742 Про надання дозволу гр. особі 6 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 9.  Рішення №743 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. особі 7 (Завантажити)
 10.  Рішення №744 Про надання дозволу гр. особі 8 жительці смт Ситківці вулиця хххххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 11.  Рішення №745 Про надання дозволу гр. особа 9 жительці смт Ситківці вулиця хххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 12.  Рішення №746 Про надання в оренду земельної ділянки гр. Рискальчук Тетяні Миколаївні (Завантажити)
 13.  Рішення №747 Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність ... (Завантажити)
 14.  Рішення №748 Про надання дозволу гр.. особі 11 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 15.  Рішення №749 Про надання дозволу особі 12 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 16.  Рішення №750 Про надання дозволу гр. особі 13 жительці смт Ситківці вулиця хххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 17.  Рішення №751 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. особа 14 (Завантажити)
 18.  Рішення №752 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. особі 15 (Завантажити)
 19.  Рішення №759 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завантажити)
 20.  Рішення №760 Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Ситковецької об’єднаної територіальної громади за 2019 рік (Завантажити)
 21.  Рішення №761 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 22.  Рішення №762 Про укладення договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Ситковецької територіальної громади, з КУ «ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»» «Гайсинська станція екстреної медичної допомоги». (Завантажити)
 23.  Рішення №763 Про надання дозволу гр. особі 1 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 24.  Рішення №764 Про надання дозволу гр. особі 2 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 25.  Рішення №765 Про надання дозволу гр. особі 3 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 26.  Рішення №766 Про надання дозволу гр. гр. особам 4,5 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність. (Завантажити)
 27.  Рішення №767 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 5 (Завантажити)
 28.  Рішення №769 Про надання дозволу гр. особі 6 жителю смт Ситківці провулок ----Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 29.  Рішення №770 Про надання дозволу гр. особі 7 жителю смт Ситківці провулок --- Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 30.  Рішення №771 Про надання дозволу гр. особі 8 жителю смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 31.  Рішення №772 Про надання дозволу гр. гр. особам 8, 9 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність (Завантажити)
 32.  Рішення №773 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 10, що розташовані смт Ситківці провулок ---- на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 33.  Рішення №774 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. особі 11 (Завантажити)
 34.  Рішення №775 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 12, що розташовані смт Ситківці вулиця ----- на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 35.  Рішення №776 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 13, що розташовані смт Ситківці вулиця ---- на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 36.  Рішення №777 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 14, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 37.  Рішення №778 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 15, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 38.  Рішення №779 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 39.  Рішення №780 Про надання права підпису при встановленні межових знаків по вулиці Вишневій, 16 смт Ситківці Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 40.  Рішення №781 Про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 41.  Рішення №782 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові в технічній документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності на території смт Ситківці вулиця Центральна Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 42.  Рішення №783 Про затвердження нормативно-правових актів з питань безоплатної передачі та списання майна, що є комунальною власністю Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 43.  Рішення №784 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Ситковецької селищної ради на 2020 рік. (Завантажити)
 44.  Рішення №785 Про надання дозволу гр. особі 16 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 45.  Рішення №786 Про затвердження проектної документації по робочому проекту «Реконструкція будівлі магазину під будівлю адміністративного призначення із влаштування центру надання адміністративних послуг населенню за адресою: Україна, Вінницька область, Немирівський район, смт Ситківці, вул.. Центральна, 123» (Завантажити)
 46.  Рішення №787 Про надання права селищному голові на підписання Договору з ПП «БМП Кентавр» м. Вінниця (Завантажити)
 47.  Рішення №788 Про визначення відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ситковецької селищної ради головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем бюджетних програм (Завантажити)
 48.  Рішення №789 Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти культури, сім’ї, молоді та спорту Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області. (Завантажити)
 49.  Рішення №790 Про передачу майна комунальної власності Ситковецької селищної ради на баланс КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Немирівської районної ради Вінницької області». (Завантажити)
 50.  Рішення №791 Про надання права селищному голові Михайленку В.М. на підписання Договору між Ситковецькою селищною радою Немирівського району Вінницької області та ПП «Немирів - промінь тепла». (Завантажити)
 51.  Рішення №793 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завантажити)
 52.  Рішення №794 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 53.  Рішення №795 Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребуваних земельних часток (паїв)) ТОВ «Ситковецьке». (Завантажити)
 54.  Рішення №796 Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребуваних земельних часток (паїв)) ПП «Ремонтник». (Завантажити)
 55.  Рішення №797 Про надання дозволу гр. особі,1 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 56.  Рішення №798 Про надання дозволу гр. особі 2 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 57.  Рішення №799 Про надання дозволу гр. особі, 3 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 58.  Рішення №800 Про надання дозволу гр. особі, 4 жителю смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 59.  Рішення №801 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 4. (Завантажити)
 60.  Рішення №802 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 5 (Завантажити)
 61.  Рішення №804 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. особі 6 (учаснику бойових дій) (Завантажити)
 62.  Рішення №805 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 7, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 63.  Рішення №806 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі, 8, що розташовані смт Ситківці вулиця ххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 64.  Рішення №807 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 65.  Рішення №808 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 8, що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 66.  Рішення №813 Про надання дозволу гр. особі, 9 жителю смт Ситківці вулиця пр. ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 67.  Рішення №814 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі, 9 (Завантажити)
 68.  Рішення №815 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 69.  Рішення №816 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості жителю Ситковецької селищної ради гр. особі 10 (Завантажити)
 70.  Рішення №817 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 11 (Завантажити)
 71.  Рішення №818 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 12 (Завантажити)
 72.  Рішення №819 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 12 (Завантажити)
 73.  Рішення №820 Про затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завантажити)
 74.  Рішення №821 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завантажити)
 75.  Рішення №822 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 76.  Рішення №823 Про Концепцію розвитку системи надання адміністративних послуг у Ситковецькій об’єднаній територіальній громаді (Завантажити)
 77.  Рішення №824 Про утворення центру надання адміністративних послуг Ситковецької селищної ради та затвердження його Положення (Завантажити)
 78.  Рішення №825 Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ситковецької селищної ради ОТГ на 2020 рік (Завантажити)
 79.  Рішення №826 Про надання дозволу гр. Особі 1 жительці смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 80.  Рішення №827 Про надання дозволу гр. Особі 2 жителю смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 81.  Рішення №828 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особи 3 для ведення фермерського господарства на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 82.  Рішення №829 Про надання в оренду із земель комунальної власності Ситковецької селищної ради земельну ділянку для городництва гр. особі 4 (Завантажити)
 83.  Рішення №830 Про надання в оренду із земель комунальної власності Ситковецької селищної ради земельних ділянок для городництва гр. особі 5 (Завантажити)
 84.  Рішення №831 Про надання дозволу гр. Особі 6 жительці смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 85.  Рішення №832 Про надання дозволу гр. особі 7 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 86.  Рішення №833 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 8 для ведення фермерського господарства на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 87.  Рішення №834 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 9 для ведення фермерського господарства на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 88.  Рішення №835 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. особі 10 для ведення фермерського господарства на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 89.  Рішення №836 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. особі 11 для ведення фермерського господарства на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 90.  Рішення №837 Про надання дозволу гр. особі 12 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 91.  Рішення №838 Про розгляд заяв жителів села Вища Кропивна Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 92.  Рішення №839 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завантажити)
 93.  Рішення №840 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 94.  Рішення №841 Про затвердження переліку адміністративних та інших послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 95.  Рішення №842 Про затвердження типової форми Контракту з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 96.  Рішення №843 Про затвердження Контракту з директором опорної школи комунального закладу «Ситковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» (Завантажити)
 97.  Рішення №844 Про створення комунального закладу «Центр культури та дозвілля Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» і затвердження Статуту (Завантажити)
 98.  Рішення №845 Про затвердження акта приймання – передачі майна комунальної власності, з балансу Ситковецької селищної ради на баланс відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ситковецької селищної ради. (Завантажити)
 99.  Рішення №846 Про безоплатну передачу майна з балансу Ситковецької селищної ради на баланс комунальному підприємству «Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради» (Завантажити)
 100.  Рішення №847 Про внесення змін до Програми «Підтримка закладів охорони здоров’я, які обслуговують населення Ситковецької селищної ради на 2020 рік» (Завантажити)
 101.  Рішення №848 Про надання дозволу гр. особі 1 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 102.  Рішення №849 Про надання дозволу гр. особі 2 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 103.  Рішення №850 Про надання дозволу гр. особі 3 жительці смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 104.  Рішення №851 Про надання дозволу гр. особі 4 жительці смт Ситківці вулиця Світанкова Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 105.  Рішення №852 Про надання дозволу гр. особі 5 жителю смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 106.  Рішення №853 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 6 (Завантажити)
 107.  Рішення №854 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 6 (Завантажити)
 108.  Рішення №855 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 6 (Завантажити)
 109.  Рішення №856 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 7 (Завантажити)
 110.  Рішення №857 Про надання дозволу гр. особі 8 жительці смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 111.  Рішення №858 Про надання дозволу гр. особі 9 жительці смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 112.  Рішення №859 Про надання дозволу гр. особі 10 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 113.  Рішення №860 Про надання дозволу гр. особі 11 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 114.  Рішення №861 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 12. (Завантажити)
 115.  Рішення №862 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завнтажити)
 116.  Рішення №863 Про надання дозволу на поділ земельної ділянки (Завнтажити)
 117.  Рішення №864 Про надання дозволу гр. особі 1 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завнтажити)
 118.  Рішення №865 Про надання дозволу гр. особі 2 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завнтажити)
 119.  Рішення №866 Про надання дозволу гр. особі 3 жительці смт Ситківці вулиця Сонячна, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 120.  Рішення №867 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 4, що розташовані смт Ситківці вулиця 30 років Перемоги, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 121.  Рішення №869 Про внесення змін до рішення №429 від 23.01.2019 року 37 сесії 8 скликання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ВІННАФТОГАЗ». (Завнтажити)
 122.  Рішення №870 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завнтажити)
 123.  Рішення №871 Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2021 рік (Завнтажити)
 124.  Рішення №872 Про внесення змін до п.3 рішення №700 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019 року «Про оплату праці селищного голови – Михайленка В.М., на 2020 рік». (Завнтажити)
 125.  Рішення №873 Про внесення змін до штатного розпису Ситковецької селищної ради. (Завнтажити)
 126.  Рішення №874 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завнтажити)
 127.  Рішення №875 Про надання дозволу гр. Особі 1 жительці смт Ситківці вулиця хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 128.  Рішення №876 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 2 (Завнтажити)
 129.  Рішення №877 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 3 (Завнтажити)
 130.  Рішення №878 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 4, що розташовані смт Ситківці вулиця Вишнева, 16 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 131.  Рішення №879 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 5, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 132.  Рішення №880 Про надання згоди на добровільну відмову від права користування земельної ділянки Ніколенко Анатолію Івановичу (Завнтажити)
 133.  Рішення №881 Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі, від 06.09.2012 року (Завнтажити)
 134.  Рішення №882 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 6 (Завнтажити)
 135.  Рішення №883 Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. особі 7 для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності Ситковецької селищної ради, за межами села Вища Кропивна Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 136.  Рішення №884 Про реорганізацію юридичної особи – комунальний заклад «Вищекропивнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області». (Завнтажити)
 137.  Рішення №885 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність особі 8 (Завнтажити)
 138.  Рішення №886 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області особам 9,10,11,12. (Завнтажити)
 139.  Рішення №887 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області, особам13,14,15. (Завнтажити)
 140.  Рішення №888 Про надання дозволу гр. особі 2 жительці смт Ситківці вулиця Польова, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 141.  Рішення №889 Про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для городництва гр. особі 16 (Завнтажити)
 142.  Рішення №890 Про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для городництва особі 17 (Завнтажити)
 143.  Рішення №891 Про внесення змін до рішення №564 43 сесії 8 скликання від 19.06.2019 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2020 рік». (Завнтажити)