Рішення Ситковецької об’єднаної територіальної громади

2020 рік

 

 1.  Рішення №735 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 2.  Рішення №736 Про делегування повноважень з питань містобудівної діяльності на території Ситковецької об'єднаної територіальної громади (Завантажити)
 3.  Рішення №737 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 1, що розташовані смт Ситківці вулиця хххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 4.  Рішення №738 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 2, що розташовані смт Ситківці вулиця ххххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 5.  Рішення №739 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 3, що розташовані смт Ситківці вулиця хххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 6.  Рішення №740 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особа 4, що розташовані смт Ситківці вулиця хххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 7.  Рішення №741 Про надання дозволу гр. особі 5 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 8.  Рішення №742 Про надання дозволу гр. особі 6 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 9.  Рішення №743 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. особі 7 (Завантажити)
 10.  Рішення №744 Про надання дозволу гр. особі 8 жительці смт Ситківці вулиця хххххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 11.  Рішення №745 Про надання дозволу гр. особа 9 жительці смт Ситківці вулиця хххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 12.  Рішення №746 Про надання в оренду земельної ділянки гр. Рискальчук Тетяні Миколаївні (Завантажити)
 13.  Рішення №747 Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність ... (Завантажити)
 14.  Рішення №748 Про надання дозволу гр.. особі 11 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 15.  Рішення №749 Про надання дозволу особі 12 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 16.  Рішення №750 Про надання дозволу гр. особі 13 жительці смт Ситківці вулиця хххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 17.  Рішення №751 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. особа 14 (Завантажити)
 18.  Рішення №752 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. особі 15 (Завантажити)
 19.  Рішення №759 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завантажити)
 20.  Рішення №760 Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Ситковецької об’єднаної територіальної громади за 2019 рік (Завантажити)
 21.  Рішення №761 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 22.  Рішення №762 Про укладення договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Ситковецької територіальної громади, з КУ «ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»» «Гайсинська станція екстреної медичної допомоги». (Завантажити)
 23.  Рішення №763 Про надання дозволу гр. особі 1 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 24.  Рішення №764 Про надання дозволу гр. особі 2 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 25.  Рішення №765 Про надання дозволу гр. особі 3 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 26.  Рішення №766 Про надання дозволу гр. гр. особам 4,5 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність. (Завантажити)
 27.  Рішення №767 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 5 (Завантажити)
 28.  Рішення №769 Про надання дозволу гр. особі 6 жителю смт Ситківці провулок ----Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 29.  Рішення №770 Про надання дозволу гр. особі 7 жителю смт Ситківці провулок --- Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 30.  Рішення №771 Про надання дозволу гр. особі 8 жителю смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 31.  Рішення №772 Про надання дозволу гр. гр. особам 8, 9 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність (Завантажити)
 32.  Рішення №773 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 10, що розташовані смт Ситківці провулок ---- на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 33.  Рішення №774 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. особі 11 (Завантажити)
 34.  Рішення №775 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 12, що розташовані смт Ситківці вулиця ----- на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 35.  Рішення №776 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 13, що розташовані смт Ситківці вулиця ---- на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 36.  Рішення №777 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 14, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 37.  Рішення №778 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 15, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 38.  Рішення №779 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 39.  Рішення №780 Про надання права підпису при встановленні межових знаків по вулиці Вишневій, 16 смт Ситківці Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 40.  Рішення №781 Про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 41.  Рішення №782 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові в технічній документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності на території смт Ситківці вулиця Центральна Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 42.  Рішення №783 Про затвердження нормативно-правових актів з питань безоплатної передачі та списання майна, що є комунальною власністю Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 43.  Рішення №784 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Ситковецької селищної ради на 2020 рік. (Завантажити)
 44.  Рішення №785 Про надання дозволу гр. особі 16 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 45.  Рішення №786 Про затвердження проектної документації по робочому проекту «Реконструкція будівлі магазину під будівлю адміністративного призначення із влаштування центру надання адміністративних послуг населенню за адресою: Україна, Вінницька область, Немирівський район, смт Ситківці, вул.. Центральна, 123» (Завантажити)
 46.  Рішення №787 Про надання права селищному голові на підписання Договору з ПП «БМП Кентавр» м. Вінниця (Завантажити)
 47.  Рішення №788 Про визначення відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ситковецької селищної ради головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем бюджетних програм (Завантажити)
 48.  Рішення №789 Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти культури, сім’ї, молоді та спорту Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області. (Завантажити)
 49.  Рішення №790 Про передачу майна комунальної власності Ситковецької селищної ради на баланс КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Немирівської районної ради Вінницької області». (Завантажити)
 50.  Рішення №791 Про надання права селищному голові Михайленку В.М. на підписання Договору між Ситковецькою селищною радою Немирівського району Вінницької області та ПП «Немирів - промінь тепла». (Завантажити)
 51.  Рішення №793 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завантажити)
 52.  Рішення №794 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 53.  Рішення №795 Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребуваних земельних часток (паїв)) ТОВ «Ситковецьке». (Завантажити)
 54.  Рішення №796 Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребуваних земельних часток (паїв)) ПП «Ремонтник». (Завантажити)
 55.  Рішення №797 Про надання дозволу гр. особі,1 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 56.  Рішення №798 Про надання дозволу гр. особі 2 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 57.  Рішення №799 Про надання дозволу гр. особі, 3 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 58.  Рішення №800 Про надання дозволу гр. особі, 4 жителю смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 59.  Рішення №801 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 4. (Завантажити)
 60.  Рішення №802 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 5 (Завантажити)
 61.  Рішення №804 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. особі 6 (учаснику бойових дій) (Завантажити)
 62.  Рішення №805 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 7, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 63.  Рішення №806 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі, 8, що розташовані смт Ситківці вулиця ххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 64.  Рішення №807 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 65.  Рішення №808 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 8, що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 66.  Рішення №813 Про надання дозволу гр. особі, 9 жителю смт Ситківці вулиця пр. ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 67.  Рішення №814 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі, 9 (Завантажити)
 68.  Рішення №815 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 69.  Рішення №816 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості жителю Ситковецької селищної ради гр. особі 10 (Завантажити)
 70.  Рішення №817 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 11 (Завантажити)
 71.  Рішення №818 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 12 (Завантажити)
 72.  Рішення №819 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 12 (Завантажити)
 73.  Рішення №820 Про затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завантажити)
 74.  Рішення №821 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завантажити)
 75.  Рішення №822 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 76.  Рішення №823 Про Концепцію розвитку системи надання адміністративних послуг у Ситковецькій об’єднаній територіальній громаді (Завантажити)
 77.  Рішення №824 Про утворення центру надання адміністративних послуг Ситковецької селищної ради та затвердження його Положення (Завантажити)
 78.  Рішення №825 Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ситковецької селищної ради ОТГ на 2020 рік (Завантажити)
 79.  Рішення №826 Про надання дозволу гр. Особі 1 жительці смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 80.  Рішення №827 Про надання дозволу гр. Особі 2 жителю смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 81.  Рішення №828 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особи 3 для ведення фермерського господарства на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 82.  Рішення №829 Про надання в оренду із земель комунальної власності Ситковецької селищної ради земельну ділянку для городництва гр. особі 4 (Завантажити)
 83.  Рішення №830 Про надання в оренду із земель комунальної власності Ситковецької селищної ради земельних ділянок для городництва гр. особі 5 (Завантажити)
 84.  Рішення №831 Про надання дозволу гр. Особі 6 жительці смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 85.  Рішення №832 Про надання дозволу гр. особі 7 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 86.  Рішення №833 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 8 для ведення фермерського господарства на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 87.  Рішення №834 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 9 для ведення фермерського господарства на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 88.  Рішення №835 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. особі 10 для ведення фермерського господарства на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 89.  Рішення №836 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. особі 11 для ведення фермерського господарства на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 90.  Рішення №837 Про надання дозволу гр. особі 12 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 91.  Рішення №838 Про розгляд заяв жителів села Вища Кропивна Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 92.  Рішення №839 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завантажити)
 93.  Рішення №840 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 94.  Рішення №841 Про затвердження переліку адміністративних та інших послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 95.  Рішення №842 Про затвердження типової форми Контракту з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 96.  Рішення №843 Про затвердження Контракту з директором опорної школи комунального закладу «Ситковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» (Завантажити)
 97.  Рішення №844 Про створення комунального закладу «Центр культури та дозвілля Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» і затвердження Статуту (Завантажити)
 98.  Рішення №845 Про затвердження акта приймання – передачі майна комунальної власності, з балансу Ситковецької селищної ради на баланс відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ситковецької селищної ради. (Завантажити)
 99.  Рішення №846 Про безоплатну передачу майна з балансу Ситковецької селищної ради на баланс комунальному підприємству «Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради» (Завантажити)
 100.  Рішення №847 Про внесення змін до Програми «Підтримка закладів охорони здоров’я, які обслуговують населення Ситковецької селищної ради на 2020 рік» (Завантажити)
 101.  Рішення №848 Про надання дозволу гр. особі 1 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 102.  Рішення №849 Про надання дозволу гр. особі 2 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 103.  Рішення №850 Про надання дозволу гр. особі 3 жительці смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 104.  Рішення №851 Про надання дозволу гр. особі 4 жительці смт Ситківці вулиця Світанкова Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 105.  Рішення №852 Про надання дозволу гр. особі 5 жителю смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 106.  Рішення №853 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 6 (Завантажити)
 107.  Рішення №854 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 6 (Завантажити)
 108.  Рішення №855 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 6 (Завантажити)
 109.  Рішення №856 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 7 (Завантажити)
 110.  Рішення №857 Про надання дозволу гр. особі 8 жительці смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 111.  Рішення №858 Про надання дозволу гр. особі 9 жительці смт Ситківці вулиця ххх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 112.  Рішення №859 Про надання дозволу гр. особі 10 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 113.  Рішення №860 Про надання дозволу гр. особі 11 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 114.  Рішення №861 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 12. (Завантажити)
 115.  Рішення №862 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завнтажити)
 116.  Рішення №863 Про надання дозволу на поділ земельної ділянки (Завнтажити)
 117.  Рішення №864 Про надання дозволу гр. особі 1 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завнтажити)
 118.  Рішення №865 Про надання дозволу гр. особі 2 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завнтажити)
 119.  Рішення №866 Про надання дозволу гр. особі 3 жительці смт Ситківці вулиця Сонячна, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 120.  Рішення №867 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 4, що розташовані смт Ситківці вулиця 30 років Перемоги, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 121.  Рішення №869 Про внесення змін до рішення №429 від 23.01.2019 року 37 сесії 8 скликання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ВІННАФТОГАЗ». (Завнтажити)
 122.  Рішення №870 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завнтажити)
 123.  Рішення №871 Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2021 рік (Завнтажити)
 124.  Рішення №872 Про внесення змін до п.3 рішення №700 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019 року «Про оплату праці селищного голови – Михайленка В.М., на 2020 рік». (Завнтажити)
 125.  Рішення №873 Про внесення змін до штатного розпису Ситковецької селищної ради. (Завнтажити)
 126.  Рішення №874 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завнтажити)
 127.  Рішення №875 Про надання дозволу гр. Особі 1 жительці смт Ситківці вулиця хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 128.  Рішення №876 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 2 (Завнтажити)
 129.  Рішення №877 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 3 (Завнтажити)
 130.  Рішення №878 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 4, що розташовані смт Ситківці вулиця Вишнева, 16 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 131.  Рішення №879 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. особі 5, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 132.  Рішення №880 Про надання згоди на добровільну відмову від права користування земельної ділянки Ніколенко Анатолію Івановичу (Завнтажити)
 133.  Рішення №881 Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі, від 06.09.2012 року (Завнтажити)
 134.  Рішення №882 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 6 (Завнтажити)
 135.  Рішення №883 Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. особі 7 для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності Ситковецької селищної ради, за межами села Вища Кропивна Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 136.  Рішення №884 Про реорганізацію юридичної особи – комунальний заклад «Вищекропивнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області». (Завнтажити)
 137.  Рішення №885 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність особі 8 (Завнтажити)
 138.  Рішення №886 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області особам 9,10,11,12. (Завнтажити)
 139.  Рішення №887 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області, особам13,14,15. (Завнтажити)
 140.  Рішення №888 Про надання дозволу гр. особі 2 жительці смт Ситківці вулиця Польова, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 141.  Рішення №889 Про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для городництва гр. особі 16 (Завнтажити)
 142.  Рішення №890 Про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для городництва особі 17 (Завнтажити)
 143.  Рішення №891 Про внесення змін до рішення №564 43 сесії 8 скликання від 19.06.2019 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2020 рік». (Завнтажити)
 144.  Рішення №892 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019. № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завнтажити)
 145.  Рішення №893 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)з метою передачі у спільну сумісну власність на землях Ситковецької селищної ради (Завнтажити)
 146.  Рішення №894 Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади нерухомого майна (Завнтажити)
 147.  Рішення №895 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 3, що розташовані смт Ситківці вулиця Жовтнева, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 148.  Рішення №896 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 4, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 149.  Рішення №897 Про надання дозволу особі 5 жителю смт Ситківці пр. Матросова, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 150.  Рішення №898 Про надання дозволу особі 6 жительці смт Ситківці вулиця Шевченка, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 151.  Рішення №899 Про надання дозволу особі 7 жительці смт Ситківці вулиця Жовтнева, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 152.  Рішення №900 Про надання дозволу особі 9 жителю смт Ситківці вулиця Жовтнева, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 153.  Рішення №901 Про надання дозволу особі 10 жительці смт Ситківці вулиця Центральна,хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 154.  Рішення №902 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 10 (Завнтажити)
 155.  Рішення №903 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 11 (Завнтажити)
 156.  Рішення №904 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 12 (Завнтажити)
 157.  Рішення №905 Про надання дозволу особі 13 жительці смт Ситківці Центральна хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 158.  Рішення №906 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові за Олійник Віру Якимівну (Завнтажити)
 159.  Рішення №907 Про надання дозволу особам 14,15,16,17 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність. (Завнтажити)
 160.  Рішення №908 Про надання дозволу особам 18,19,20,21 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність (Завнтажити)
 161.  Рішення №909 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості жителю с. Вища Кропивна Ситковецької селищної ради особі 22. (Завнтажити)
 162.  Рішення №910 Про надання дозволу особам 23,24,25,26 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність (Завнтажити)
 163.  Рішення №911 Про надання дозволу на встановлення (відновлення) меж земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребуваних земельних часток (паїв)) для внесення інформації про земельні ділянки до бази ДЗК. (Завнтажити)
 164.  Рішення №912 Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню межових знаків та їх відновлення на місцевості земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребуваних земельних часток (паїв)) для внесення інформації про земельні ділянки до бази ДЗК. (Завнтажити)
 165.  Рішення №913 Про надання дозволу особі 27 жительці смт Ситківці вулиця Світанкова, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 166.  Рішення №914 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 27 (Завнтажити)
 167.  Рішення №915 Про вилучення земельної ділянки, що знаходилась у користуванні особі 28 (Завнтажити)
 168.  Рішення №916 Про надання дозволу особі 29 жителю смт Ситківці вулиця 1-го Травня, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 169.  Рішення №917 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 29 (Завнтажити)
 170.  Рішення №918 Про надання дозволу особі 30 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завнтажити)
 171.  Рішення №919 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 31, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 172.  Рішення №920 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 32, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 173.  Рішення №921 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 33, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 174.  Рішення №922 Про надання дозволу особі 34 жителю смт Ситківці вулиця Центральна,хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 175.  Рішення №923 Про надання дозволу особі 35 жительці смт Ситківці вулиця Центральна,хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 176.  Рішення №924 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 36, що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 177.  Рішення №925 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. особі 37 (Завнтажити)
 178.  Рішення №927 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові за гр. Оренчака Івана Семеновича (Завнтажити)
 179.  Рішення №932 Про відкликання рішення №271 позачергової 25 сесії 8 скликання від 01.06.2018 року «Про реорганізацію юридичної особи – Вищекропивнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» (Завнтажити)
 180.  Рішення №933 Про реорганізацію юридичної особи – комунальний заклад «Вищекропивнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області». (Завнтажити)
 181.  Рішення №245 Про створення тендерного комітету та затвердження Положення про тендерний комітет Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 182.  Рішення №381 Про внесення змін до додатку 1 рішення 22 сесії 8 скликання від 20.04.2018 року №245 «Про створення тендерного комітету та затвердження Положення про тендерний комітет Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» (Завнтажити)
 183.  Рішення №927 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019 № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завнтажити)
 184.  Рішення №928 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завнтажити)
 185.  Рішення №929 Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Ситковецької селищної ради (Завнтажити)
 186.  Рішення №930 Про створення у структурі апарату Ситковецької селищної ради та її виконавчого комітету відділ організації надання адміністративних послуг (Завнтажити)
 187.  Рішення №931 Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завнтажити)
 188.  Рішення №934 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 1, що розташовані смт Ситківці вулиця 1-го Травня, ххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 189.  Рішення №935 Про надання дозволу особі 2 жительці смт Ситківці вулиця Бузкова, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 190.  Рішення №936 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 3 (Завнтажити)
 191.  Рішення №937 Про надання дозволу особі 4 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завнтажити)
 192.  Рішення №938 Про надання дозволу особі 5 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завнтажити)
 193.  Рішення №939 Про надання дозволу особі 6 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завнтажити)
 194.  Рішення №940 Про надання дозволу особі 7 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завнтажити)
 195.  Рішення №941 Про надання права підпису при встановленні межових знаків ПП «Ремонтник», СТОВ «Україна», ТОВ «Ситковецьке» в технічних документаціях із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (під проектними дорогами) на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 196.  Рішення №942 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові за гр. Мухоріну Людмилу Фанівну (Завнтажити)
 197.  Рішення №943 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність особі 8 для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 198.  Рішення №944 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність особі 9 для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення в межах населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 199.  Рішення №945 Про розгляд листа ТОВ «Ініціатива Плюс». (Завнтажити)
 200.  Рішення №946 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну часткову власність (Завнтажити)
 201.  Рішення №947 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що розташована с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області особі 13 (Завнтажити)
 202.  Рішення №948 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 14 для ведення фермерського господарства на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завнтажити)
 203.  Рішення №949 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва особі15 (Завнтажити)
 204.  Рішення №950 Про внесення змін до рішення 63 сесії 8 скликання селищної ради від 19.06.2020 року №889 «Про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для городництва особі 16» (Завнтажити)
 205.  Рішення №951 Про внесення змін до рішення 63 сесії 8 скликання селищної ради від 19.06.2020 року №890 «Про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для городництва особі 17» (Завнтажити)
 206.  Рішення №952 Про надання дозволу особам 17,18 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну часткову власність (Завнтажити)
 207.  Рішення №953 Про надання дозволу особі 17 жителю смт Ситківці провулок Переяславський, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 208.  Рішення №954 Про затвердження графіку роботи центру надання адміністративних послуг Ситковецької селищної ради (Завнтажити)
 209.  Рішення №955 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019 № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завнтажити)
 210.  Рішення №956 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завнтажити)
 211.  Рішення №957 Про забезпечення оплати проїзду педагогічних працівників до місця роботи і додому на 2020 рік (Завнтажити)
 212.  Рішення №958 Про надання дозволу гр. особі 1 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завнтажити)
 213.  Рішення №959 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 2, що розташовані смт Ситківці вулиця Лісова хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 214.  Рішення №960 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 3, що розташовані смт Ситківці вулиця Механізаторів хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 215.  Рішення №961 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність особі 4 (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 216.  Рішення №962 Про вилучення земельної ділянки у гр. Гунченко Юрія Васильовича (Завнтажити)
 217.  Рішення №963 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 5, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 218.  Рішення №964 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові за Стельмах І.М. (Завнтажити)
 219.  Рішення №965 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові за Воронкова М.В. (Завнтажити)
 220.  Рішення №966 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва особі 9 (Завнтажити)
 221.  Рішення №967 Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність особі 6 для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності Ситковецької селищної ради, за межами села Вища Кропивна Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 222.  Рішення №968 Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність особі 7 для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності Ситковецької селищної ради, за межами села Вища Кропивна Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 223.  Рішення №969 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що розташована с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області особі 8. (Завнтажити)
 224.  Рішення №970 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Немирівській районній державній лікарні ветеринарної медицини (Завнтажити)
 225.  Рішення №972 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019 № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завнтажити)
 226.  Рішення №973 Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Ситковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області». (Завнтажити)
 227.  Рішення №974 Про внесення змін до рішення позачергової 53 сесії 8 скликання від 18.12.2019 № 697 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завнтажити)
 228.  Рішення №975 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. особі 1 (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 229.  Рішення №976 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність особі 2 (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 230.  Рішення №977 Про надання дозволу особі 3 жительці смт Ситківці вулиця Механізаторів, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 231.  Рішення №978 Про надання дозволу особі 4 жителю смт Ситківці вулиця Комарова, хх Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 232.  Рішення №979 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 5, що розташовані смт Ситківці вулиця Центральна, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 233.  Рішення №980 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 6, що розташовані смт Ситківці вулиця Гагаріна, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 234.  Рішення №981 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 6, що розташовані смт Ситківці вулиця Шевченка, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 235.  Рішення №982 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 7, що розташовані смт Ситківці вулиця Центральна, хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 236.  Рішення №983 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 8, що розташовані смт Ситківці вулиця Гайдара,хх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 237.  Рішення №984 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва, зі зміною цільового призначення особі 9 (Завнтажити)
 238.  Рішення №985 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 10, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 239.  Рішення №986 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 11, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 240.  Рішення №987 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 12, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 241.  Рішення №988 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) особі 13, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 242.  Рішення №989 Про надання дозволу особі 14 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завнтажити)
 243.  Рішення №990 Про надання дозволу особі 15 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завнтажити)
 244.  Рішення №991 Про надання дозволу особі 16 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завнтажити)
 245.  Рішення №992 Про надання дозволу особі 17 на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завнтажити)
 246.  Рішення №993 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові за Степанець Ганну Лазарівну (Завнтажити)
 247.  Рішення №994 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність особі 18 (учаснику бойових дій) (Завнтажити)
 248.  Рішення №995 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) АТ «Українська залізниця» (Завнтажити)
 249.  Рішення №996 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, у власність особі19 (Завнтажити)
 250.  Рішення №997 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва особі 20 (Завнтажити)
 251.  Рішення №999 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва особі 21 (Завнтажити)
 252.  Рішення №1000 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва особі 21 (Завнтажити)
 253.  Рішення №1001 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва особі 21 (Завнтажити)
 254.  Рішення №1002 Про затвердження акта приймання – передачі майна комунальної власності, з балансу Ситковецької селищної ради на баланс відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ситковецької селищної ради. (Завнтажити)
 255.  Рішення №759 Про затвердження мережі закладів освіти (Завнтажити)