Рішення Ситковецької об’єднаної територіальної громади

2019 рік

 

 1.  Рішення №409 Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань співробітництва територіальних громад (Завантажити)
 2.  Рішення №410 Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад (Завантажити)
 3.  Рішення №411 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Садовніковій Тетяні Степанівні, що розташовані смт Ситківці вулиця 1-го Травня, 6 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 4.  Рішення №412 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гунченко Світлані Яківні, що розташовані смт Ситківці вулиця Жовтнева, 9 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 5.  Рішення №413 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бондарчук Світлани Олексіївни, що розташовані смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 6.  Рішення №414 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Якубенко Лідії Юхимівні, що розташовані смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 7.  Рішення №415 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Довгань Людмилі Дмитрівні, що розташовані смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 8.  Рішення №416 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шеремет Олександру Миколайовичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Гагаріна, 29 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 9.  Рішення №417 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Кучеру В.І. (Завантажити)
 10.  Рішення №418 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Безпалому Петру Анатолійовичу (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 11.  Рішення №419 Про розгляд заяви гр. Коберника Сергія Леонідовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області для ведення особистого селянського господарства (Завантажити)
 12.  Рішення №420 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 13.  Рішення №421 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості. (Завантажити)
 14.  Рішення №422 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гончаренко Олені Профирівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 15.  Рішення №423 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гвалтюку Івану Васильовичу, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 16.  Рішення №424 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Позичанюк Таїсі Іванівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 17.  Рішення №425 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лазарчук Галині Іванівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 18.  Рішення №426 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Білкун Лідії Павлівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Молодіжна б/н на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 19.  Рішення №427 Про створення Ситковецької селищної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (Завантажити)
 20.  Рішення №428 Про затвердження Положення про квартирний облік при виконкомі Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 21.  Рішення №429 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ВІННАФТОГАЗ». (Завантажити)
 22.  Рішення №430 Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Ситковецької об’єднаної територіальної громади за 2018 рік (Завантажити)
 23.  Рішення №431 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018 р. № 397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (Завантажити)
 24.  Рішення №432 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 25.  Рішення №433 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Вознюк Валентині Миколаївні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 26.  Рішення №434 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Позичанюк Марії Сидорівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 27.  Рішення №435 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шашкевич Валентині Петрівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 28.  Рішення №436 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Потапенко Ярославі Іванівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 29.  Рішення №437 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Алексеєнко Наталії Сергіївні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 30.  Рішення №438 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мостовій Катерині Петрівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 31.  Рішення №439 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Довженко Миколі Васильовичу (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 32.  Рішення №440 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Дядюку Ю.В. (Завантажити)
 33.  Рішення №441 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кирилюк Меланії Іванівні, що розташовані по вулиці Центральна, 84смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 34.  Рішення №442 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам Шевчуку Роману Сергійовичу, Шевчук Марині Сергіївні, що розташована смт Ситківці вулиця Лісова, 36 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 35.  Рішення №443 Про надання дозволу гр. Мандролько Олені Дмитрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 36.  Рішення №444 Про надання дозволу гр. Мандролько Михайлу Борисовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 37.  Рішення №445 Про встановлення надбавки за вислугу років селищному голові Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області, Михайленку Віктору Миколайовичу (Завантажити)
 38.  Рішення №446 Про надання дозволу гр. Пилипчук Антоніні Явтухівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 39.  Рішення №447 Про надання дозволу гр. Чернецькій Надії Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 40.  Рішення №448 Про надання дозволу гр. Каленич Ніні Олексіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 41.  Рішення №449 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лукашевич Лідії Степанівні, що розташовані по вулиці Заводська смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 42.  Рішення №450 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 43.  Рішення №451 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 44.  Рішення №452 Про надання дозволу гр. Кирилюк Ніні Семенівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 45.  Рішення №453 Про надання згоди на поділ земельної ділянки на території Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 46.  Рішення №454 Про внесення змін до складу виконавчого комітету (Завантажити)
 47.  Рішення №455 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Шевчуку Роману Сергійовичу (Завантажити)
 48.  Рішення №456 Про затвердження Програми здійснення землеустрою на території Ситковецької селищної ради на 2019 рік. (Завантажити)
 49.  Рішення №457 Про затвердження Програми розвитку архівної справи та збереження архівних фондів на 2019 рік (Завантажити)
 50.  Рішення №458 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018. № 397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (Завантажити)
 51.  Рішення №459 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 52.  Рішення №460 Про відрахування частини чистого прибутку (доходу) підприємств, установ, організацій, що перебувають у комунальній власності Ситковецької селищної ради на 2019 рік. (Завантажити)
 53.  Рішення №461 Про цільову Програму виплати одноразової допомоги кандидатам, які заключають контракт в Збройні Сили України у 2019 році (Завантажити)
 54.  Рішення №462 Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Ситковецької селищної ради на 2019 рік (нова редакція) (Завантажити)
 55.  Рішення №463 Про звернення до Вінницької обласної ради та Вінницької обласної державної адміністрації, щодо рішення перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Немирівського району (Завантажити)
 56.  Рішення №464 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ткаченко Сергію Савичу, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 57.  Рішення №465 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Вечерук Галині Олександрівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 58.  Рішення №466 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Таранюк Надії Степанівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 59.  Рішення №467 Про надання дозволу гр. Козедрі Ользі Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 60.  Рішення №468 Про надання дозволу гр. Гергілевичу Миколі Даниловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 61.  Рішення №469 Про надання дозволу гр. Гергілевич Олені Болеславівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 62.  Рішення №470 Про надання дозволу гр. Петлюк Людмилі Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 63.  Рішення №471 Про надання дозволу гр. Підлісній Тамарі Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 64.  Рішення №472 Про надання дозволу гр. Ковальчук Надії Євгеніївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 65.  Рішення №473 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Бірецькому Юрію Івановичу (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 66.  Рішення №474 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Власюку Михайлу Васильовичу (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 67.  Рішення №475 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 68.  Рішення №476 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Волошенюк Катерині Андріївні, що розташовані смт Ситківці вулиця Лісова (Дзержинського), 69 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 69.  Рішення №477 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 70.  Рішення №478 Про поновлення договору оренди земельної ділянки (Завантажити)
 71.  Рішення №479 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам: Булатовій-Білко Аліні Василівні та Булатову Василю Анатолійовичу, що розташована смт Ситківці вулиця Заводська 19-а на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 72.  Рішення №480 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Долінському Олександру Дмитровичу (Завантажити)
 73.  Рішення №481 Про надання дозволу громадянам Деркачу Володимиру Анатолійовичу та Деркач Марії Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 74.  Рішення №482 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Банюк Оксані Борисівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Шевченка, 43 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 75.  Рішення №483 Про надання дозволу гр. Березюк Людмилі Тимофіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 76.  Рішення №484 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Шевчуку Роману Сергійовичу (Завантажити)
 77.  Рішення №485 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Удоденко Андрію Ігоровичу (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 78.  Рішення №487 Про внесення змін до штатного розпису Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 79.  Рішення №488 Про призначення першого заступника селищного голови (Завантажити)
 80.  Рішення №489 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018. № 397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (Завантажити)
 81.  Рішення №490 Про внесення змін до п.2 рішення №488 позачергової 40 сесії 8 скликання від 27.03.2019 року «Про призначення першого заступника селищного голови» (Завантажити)
 82.  Рішення №491 Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду публічному акціонерному товариству «Вінницяобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, яка знаходиться в межах смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 83.  Рішення №492 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 84.  Рішення №493 Про надання дозволу гр. Письменюк Любов Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 85.  Рішення №494 Про надання дозволу гр. Сніцаренко Галині Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 86.  Рішення №495 Про надання дозволу гр. Сніцаренко Олександру Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 87.  Рішення №496 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пудовкіну Петру Петровичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Жовтнева, 45 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 88.  Рішення №497 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Полюховичу Олександру Миколайовичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Бузкова, 36 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 89.  Рішення №498 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Соломенцевій Олені Сергіївні, що розташовані смт Ситківці вулиця Івана Франка, 6 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 90.  Рішення №499 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мокрицькому Павлу Олександровичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Центральна, 64 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 91.  Рішення №500 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 92.  Рішення №501 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Миколаєнко Ользі Петрівні (Завантажити)
 93.  Рішення №502 Про надання дозволу гр. Іщенко Надії Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 94.  Рішення №503 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Бондаренко Анатолію Івановичу (Завантажити)
 95.  Рішення №504 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки(присадибної) в натурі на місцевості Білецькому Віктору Тимофійовичу (Завантажити)
 96.  Рішення №505 Про внесення змін до додатку 2 рішення №296 28 сесії 8 скликання від 20.07.2018 року «Про затвердження Порядку використання службового легкового автомобіля Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 97.  Рішення №506 Про затвердження Статуту комунального підприємства “Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» в новій редакції . (Завантажити)
 98.  Рішення №507 Про затвердження Програми «Фінансової підтримки комунального підприємства «Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» на 2019 рік (Завантажити)
 99.  Рішення №508 Про надання дозволу гр. Войтенко Валентині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 100.  Рішення №509 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Гуцаленко Софії Яківні (Завантажити)
 101.  Рішення №510 Про надання дозволу Пороховнику Івану Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості. (Завантажити)
 102.  Рішення №511 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості жительці Ситковецької селищної ради гр. Волинець Олені Михайлівні (Завантажити)
 103.  Рішення №512 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну часткову власність (Завантажити)
 104.  Рішення №513 Про надання в користування КЗ «Публічна бібліотека Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області», кімнат нежитлового приміщення комунальної власності Ситковецької територіальної громади, школи №2 площею 126,8 кв.м за адресою: Вінницька обл., Немирівський район смт Ситківці вулиця Центральна 106, безоплатно (Завантажити)
 105.  Рішення №514 Про надання в користування КЗ «Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області», кімнат нежитлового приміщення комунальної власності Ситковецької територіальної громади, школи №2 площею 24,0 кв.м за адресою: Вінницька обл., Немирівський район смт Ситківці вулиця Центральна 106, безоплатно. (Завантажити)
 106.  Рішення №515 Про результати проведення контролю та перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування по Ситковецькій селищній раді. (Завантажити)
 107.  Рішення №516 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018. № 397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (Завантажити)
 108.  Рішення №517 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 109.  Рішення №518 Про надання дозволу гр.Руденку Павлу Валентиновичу жителю села Гута Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 110.  Рішення №519 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бадовського Дмитра Миколайовича, що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 111.  Рішення №520 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельника Михайла Федоровича, що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 112.  Рішення №521 Про погодження переліку проектів, фінансування яких у 2019 році буде здійснюватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад (Завантажити)
 113.  Рішення №523 Про надання дозволу гр. Кучеренку Михайлу Миколайовичу жителю смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 114.  Рішення №524 Про надання дозволу гр. Гелетко Галині Василівні жительці смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 115.  Рішення №525 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Позичанюку Юрію Кузьмичу (Завантажити)
 116.  Рішення №526 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Булатовій - Білко Аліні Василівні (Завантажити)
 117.  Рішення №527 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Булатову Василю Анатолійовичу (Завантажити)
 118.  Рішення №528 Про внесення змін до Програми «Підтримка закладів охорони здоров’я, які обслуговують населення Ситковецької селищної ради на 2019 рік» (Завантажити)
 119.  Рішення №529 Про надання дозволу гр. Шашкевич Валентині Петрівні жительці смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 120.  Рішення №530 Про надання дозволу гр. Вільчинській Марії Миколаївні жительці смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 121.  Рішення №531 Про надання дозволу гр. Кондратюк Ірині Олексіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 122.  Рішення №532 Про надання дозволу гр. Ковальчуку Віктору Степановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 123.  Рішення №533 Про надання дозволу гр.. Веретюк Валентині Миколаївні, Веретюку Сергію Вікторовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність. (Завантажити)
 124.  Рішення №534 Про надання дозволу гр.. Підлубному Михайлу Федоровичу, Підлубній Галині Василівні, Підлубному Дмитру Михайловичу, на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність (Завантажити)
 125.  Рішення №535 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Соломенцевій Олені Сергіївні (Завантажити)
 126.  Рішення №536 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Олексієнко Євдокії Якимівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 127.  Рішення №537 Про надання дозволу гр. Вільчинській Марії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 128.  Рішення №538 Про надання дозволу гр.. Вільчинській Марії Миколаївні, Вільчинській Тетяні Едуардівні, Вільчинській Ларисі Едуардівні, на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність. (Завантажити)
 129.  Рішення №539 Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад (Завантажити)
 130.  Рішення №540 Про розгляд клопотання жителів села Вища Кропивна Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 131.  Рішення №541 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018. № 397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (Завантажити)
 132.  Рішення №543 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 133.  Рішення №544 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну часткову власність (Завантажити)
 134.  Рішення №545 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Годованець Олександрі Зіновіївні, що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 135.  Рішення №546 Про надання дозволу гр. Бушуйкіній Людмилі Павлівні жительці смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 136.  Рішення №547 Про надання дозволу гр. Ткаченко Сергію Савичу жителю смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 137.  Рішення №548 Про надання дозволу гр. Гуцаленко Павлу Леонідовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 138.  Рішення №549 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кирилюк Ніні Семенівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 139.  Рішення №550 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мандролько Михайлу Борисовичу, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 140.  Рішення №551 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мандролько Олені Дмитрівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 141.  Рішення №552 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Давискибі Ларисі Миколаївні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 142.  Рішення №553 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Хмельовській Наталії Максимівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 143.  Рішення №554 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Хмельовському Миколі Олександровичу, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 144.  Рішення №555 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Олішевської Катерини Павлівни, що розташовані смт Ситківці вулиця Середи,32 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 145.  Рішення №556 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Довгань Володимиру Олександровичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Середи,32 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 146.  Рішення №557 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мороз Віктору Анатолійовичу, що розташовані село Вища Кропивна вулиця Садова, 17 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 147.  Рішення №558 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Матюшкіній Світлані Миколаївні, що розташовані смт Ситківці вулиця Вокзальна, 1 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 148.  Рішення №559 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Рискальчук Олені Володимирівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Центральна, 137 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 149.  Рішення №560 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Миколаєнко Володимиру Миколайовичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Івана Франка, 3 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 150.  Рішення №561 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Костенко Надії Петрівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Жовтнева, 21 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 151.  Рішення №562 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Болюх Олені Василівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Івана Франка, 9 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 152.  Рішення №563 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 153.  Рішення №564 Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завантажити)
 154.  Рішення №565 Про надання права селищному голові Михайленку В.М. на підписання Договору купівлі - продажу між Ситковецькою селищною радою Немирівського району Вінницької області та Чернатою Наталією Леонідівною (Завантажити)
 155.  Рішення №566 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018. № 397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Завантажити)
 156.  Рішення №567 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 157.  Рішення №568 Про безоплатну передачу майна з балансу Ситковецької селищної ради на баланс комунальному підприємству «Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради» (Завантажити)
 158.  Рішення №569 Про затвердження проектних заявок, які фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (Завантажити)
 159.  Рішення №570 Про умови оплати праці працівників Ситковецької селищної ради та її виконавчих органів у 2019 році (Завантажити)
 160.  Рішення №571 Про надання дозволу гр. Кирилюк Таїсі Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 161.  Рішення №572 Про надання дозволу гр. Дяченко Тетяні Борисівні, Дяченко Володимиру Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність (Завантажити)
 162.  Рішення №573 Про надання дозволу гр. Гладир Катерині Сергіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 163.  Рішення №574 Про надання дозволу гр. Таранюк Анатолію Дмитровичу жителю смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 164.  Рішення №575 Про надання дозволу гр. Штирковій Людмилі Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 165.  Рішення №576 Про надання дозволу гр. Пудовкіну Віталію Петровичу жителю смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 166.  Рішення №577 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Підлісній Тамарі Михайлівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 167.  Рішення №578 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пилипчук Антоніні Явтухівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 168.  Рішення №579 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Козловській Тетяні Іванівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 169.  Рішення №580 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Козловському Віктору Володимировичу, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 170.  Рішення №581 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Козловській Галині Петрівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 171.  Рішення №582 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Жученко Людмилі Іванівні, що розташовані с. Вища Кропивна вулиця Суворова, 30 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 172.  Рішення №583 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кучеренко Михайлу Миколайовичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Івана Франка, 52 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 173.  Рішення №584 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гелетко Галині Василівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Івана Франка, 56 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 174.  Рішення №585 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пороховнику Івану Васильовичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Лісова, 70 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 175.  Рішення №586 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Кітєру Миколі Михайловичу (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 176.  Рішення №587 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Кирилюк Сергію Михайловичу (Завантажити)
 177.  Рішення №588 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 178.  Рішення №589 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гергілевич Олені Болеславівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 179.  Рішення №590 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Долінській Ніні Іванівні (Завантажити)
 180.  Рішення №591 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Долінській Ніні Іванівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Завантажити)
 181.  Рішення №592 Про надання дозволу гр.. Смоковенко Ларисі Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 182.  Рішення №593 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бомко Павліні Степанівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 183.  Рішення №594 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гергілевичу Миколі Даниловичу, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 184.  Рішення №595 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чернецькій Надії Петрівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 185.  Рішення №596 Про надання дозволу гр. Коваль Валерію Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 186.  Рішення №597 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гладюку Валентину Петровичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Івана Франка, 52 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 187.  Рішення №598 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Савіцькій Неонілі Григорівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Жовтнева, 30 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 188.  Рішення №599 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Зубун Галині Онуфріївні, що розташовані смт Ситківці вулиця Івана Франка, 42 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 189.  Рішення №600 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018. № 397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Завантажити)
 190.  Рішення №601 Про безоплатну передачу майна з балансу Ситковецької селищної ради на баланс комунальному підприємству «Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради» (Завантажити)
 191.  Рішення №602 Про внесення змін до п.2 рішення №269 24 сесії Ситковецької селищної ради 8 скликання від 21.05.2018 року «Про створення комунального підприємства “Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» (Завантажити)
 192.  Рішення №603 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018. № 397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Завантажити)
 193.  Рішення №604 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 194.  Рішення №605 Про надання дозволу гр. Гуцаленко Михайлу Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 195.  Рішення №606 Про надання дозволу гр. Галушка Марії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 196.  Рішення №607 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Войтенко Валентині Іванівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 197.  Рішення №608 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Хмарі Катерині Миколаївні, що розташовані смт Ситківці вулиця Шевченка, 37 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 198.  Рішення №609 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ткаченко Сергію Савичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Жовтнева, 31 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 199.  Рішення №610 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бондаренко Анатолію Івановичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Чкалова, 7 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 200.  Рішення №611 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Змерзлій Вірі Григорівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Гагаріна, 72 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 201.  Рішення №612 Про надання дозволу гр. Щуці Миколі Мефодійовичу жителю смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 202.  Рішення №613 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гладюк Раїсі Йосипівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Садова, 12 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 203.  Рішення №614 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гуцаленко Валентині Тимофіївні, що розташовані смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 204.  Рішення №615 Про надання дозволу гр. Бражинській Ніні Пилипівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 205.  Рішення №616 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Козедрі Ользі Миколаївні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 206.  Рішення №617 Про надання дозволу гр. Вільчинській Марії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 207.  Рішення №618 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кисловській Лідії Іванівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Лісова, 27 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 208.  Рішення №619 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), у спільну сумісну власність гр. Вільчинській Марії Миколаївні, Вільчинській Тетяні Едуардівні, Вільчинській Ларисі Едуардівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Яблунева, 65 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 209.  Рішення №620 Про надання дозволу гр. Рискальчук Тетяні Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 210.  Рішення №621 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гурзенковій Олександрі Антонівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Молодіжна, 6 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 211.  Рішення №622 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Богачуку Дмитру Миколайовичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Садова, 5 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 212.  Рішення №623 Про надання дозволу гр. Ткаченко Олександрі Павлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 213.  Рішення №624 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Таранюку Анатолію Дмитровичу, що розташовані смт Ситківці вулиця 1-го Травня, 59 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 214.  Рішення №625 Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення і вирішення соціально-побутових питань селищному голові Михайленку Віктору Миколайовичу (Завантажити)
 215.  Рішення №626 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості гр. Дубковському Григорію Вікторовичу, Дубковському Василю Вікторовичу у спільну часткову власність, по ½ частки (Завантажити)
 216.  Рішення №627 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубковському Григорію Вікторовичу, Дубковському Василю Вікторовичу, що розташована с. Гута вулиця Подільська, 6 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 217.  Рішення №628 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018. № 397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (Завантажити)
 218.  Рішення №629 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 219.  Рішення №630 Про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації масивів земель сільськогосподарського призначення на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завантажити)
 220.  Рішення №631 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. хххххххх, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 221.  Рішення №632 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. хххххххх, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 222.  Рішення №633 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. ххххххх, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 223.  Рішення №634 Про надання дозволу гр. хххххххх жительці смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 224.  Рішення №635 Про надання дозволу гр. хххххххх жительці смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 225.  Рішення №636 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. ххххххххх, що розташовані смт Ситківці вулиця хххххххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 226.  Рішення №637 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. хххххххх, що розташовані смт Ситківці вулиця ххххххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 227.  Рішення №638 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. хххххххх, що розташовані смт Ситківці вулиця хххххххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 228.  Рішення №639 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. хххххххх, що розташовані смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 229.  Рішення №640 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. хххххххххх (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 230.  Рішення №641 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. хххххххххх для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за адресою: смт Ситківці вулиця ххххххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 231.  Рішення №642 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. ххххххххх (Завантажити)
 232.  Рішення №643 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. хххххххх (Завантажити)
 233.  Рішення №644 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ххххххххх (Завантажити)
 234.  Рішення №645 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 235.  Рішення №646 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. хххххххххххх, що розташовані с. Гута на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 236.  Рішення №647 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. ххххххххххх, що розташована с. Вища Кропивна вулиця ххххххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 237.  Рішення №648 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Бевзу Павлу Борисовичу. (Завантажити)
 238.  Рішення №649 Про надання дозволу Ситковецькій селищній раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель під польовими дорогами за межами сіл Вища Кропивна та Гута (Завантажити)
 239.  Рішення №650 Про звіт щодо виконання Програми розвитку культури у Ситковецькій селищній територіальній громаді на 2019-2020 роки. (Завантажити)
 240.  Рішення №651 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. хххххххххх, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 241.  Рішення №652 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. ххххххххх, що розташовані смт Ситківці вул. хххххххх на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 242.  Рішення №653 Про надання дозволу гр. ххххххххх жительці смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 243.  Рішення №654 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018. № 397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (Завантажити)
 244.  Рішення №655 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 245.  Рішення №656 Про передачу майна на баланс КП « Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради» (Завантажити)
 246.  Рішення №657 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення смт Ситківці Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 247.  Рішення №658 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Вища Кропивна Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 248.  Рішення №659 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Гута Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 249.  Рішення №660 Про Програму безпеки дорожнього руху та безпеки громадян на території Ситковецької селищної ради на 2019 - 2020 роки (Завантажити)
 250.  Рішення №661 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ковалю Валерію Івановичу, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 251.  Рішення №662 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гуцаленко Михайлу Дмитровичу, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 252.  Рішення №663 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сніцаренко Олександру Івановичу, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 253.  Рішення №664 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сніцаренко Галині Володимирівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 254.  Рішення №665 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Вільчинській Марії Миколаївні, що розташовані смт Ситківці вулиця Яблунева, 65 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 255.  Рішення №666 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Якубенко Василю Володимировичу, що розташовані смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 256.  Рішення №667 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості гр. Кирилюк Раїсі Володимирівні, Бадовському Петру Володимировичу у спільну часткову власність, по ½ частки. (Завантажити)
 257.  Рішення №668 Про надання дозволу гр. Левкович Ларисі Анатоліївні жительці смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 258.  Рішення №669 Про надання дозволу гр. Паленко Ганні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завантажити)
 259.  Рішення №670 Про надання дозволу гр. Паленко Олександру Андрійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту (Завантажити)
 260.  Рішення №671 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Соломенцевій Олені Сергіївні, що розташовані смт Ситківці вулиця Івана Франка, 6 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 261.  Рішення №672 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Щуці Миколі Мефодійовичу, що розташовані смт Ситківці провулок Яблуневий, 1 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 262.  Рішення №673 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Дядюку Юрію Вікторовичу (Завантажити)
 263.  Рішення №674 Про надання згоди Немирівській районній раді про прийняття із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади в особі Ситковецької селищної ради майнового комплексу терапевтичного відділення №3 КНП «Немирівська центральна районна лікарня Немирівської районної ради» (Завантажити)
 264.  Рішення №675 Про розгляд заяви гр. Гергелюка Олександра Васильовича про виділення земельної ділянки у власність на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області для ведення особистого селянського господарства (Завантажити)
 265.  Рішення №676 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Калиновському Ігорю Васильовичу (Завантажити)
 266.  Рішення №655 Про план роботи Ситковецької селищної ради на 2020 рік. (Завнтажити)
 267.  Рішення №656 Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких можуть відбувати кримінальне покарання особи, засуджені до громадських робіт в 2020 році (Завнтажити)
 268.  Рішення №657 Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких можуть відбувати стягнення особи, порушники, яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт в 2020 році (Завнтажити)
 269.  Рішення №677 Про затвердження акта приймання – передачі майна КНП «Немирівська центральна районна лікарня Немирівської районної ради». (Завнтажити)
 270.  Рішення №678 Про продовження договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту, що передбачає координацію діяльності суб’єктів співробітництва та акумулювання ними на визначений період ресурсів з метою спільного надання адміністративних послуг населенню (Завнтажити)
 271.  Рішення №679 Про внесення змін та затвердження структури штатного розпису комунального підприємства «Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» (Завнтажити)
 272.  Рішення №695 Про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад сіл Джуринці, Буди Джуринецької сільської ради та сіл Юрківці, Рубіжне Юрковецької сільської ради та делегування представників до спільної робочої групи (Завнтажити)
 273.  Рішення №696 Про звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку та народного депутата України Мейдича Олега Леонідовича, щодо перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Немирівського району (Завнтажити)
 274.  Рішення №658 Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у Ситковецькій об’єднаній територіальній громаді на 2020 р. (Завнтажити)
 275.  Рішення №659 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018. № 397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (Завнтажити)
 276.  Рішення №660 Про Програму економічного і соціального розвитку Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завнтажити)
 277.  Рішення №661 Про затвердження програми підтримки та розвитку дошкільних навчальних закладів Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завнтажити)
 278.  Рішення №662 Про затвердження селищної цільової програми «Забезпечення пожежної безпеки на 2020 рік». (Завнтажити)
 279.  Рішення №663 Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завнтажити)
 280.  Рішення №664 Про затвердження Програми розвитку освіти на території Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завнтажити)
 281.  Рішення №665 Про затвердження Програми «Соціальний захист населення» на 2020 рік (Завнтажити)
 282.  Рішення №666 Про затвердження Програми «Поліпшення умов функціонування КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Немирівської районної ради 2020 рік . (Завнтажити)
 283.  Рішення №667 Про селищну програму “Соціальні послуги” на 2020 рік (Завнтажити)
 284.  Рішення №668 Про затвердження «Програми організації харчування учнів на території Ситковецької селищної ради на 2019-2020 навчальний рік». (Завнтажити)
 285.  Рішення №669 Про затвердження Програми висвітлення діяльності Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області у засобах масової інформації на 2020 рік (Завнтажити)
 286.  Рішення №670 Про затвердження Програми відшкодування витрат на надання пільг з послуг зв'язку та інших, передбачених законодавством пільг, окремим категоріям громадян Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завнтажити)
 287.  Рішення №671 Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які проживають на території Ситковецької селищної ради, на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2020 рік (Завнтажити)
 288.  Рішення №672 Про затвердження програми «Підтримка закладів охорони здоров’я, які обслуговують населення Ситковецької селищної ради на 2020 рік» (Завнтажити)
 289.  Рішення №673 Про затвердження Комплексної цільової програми «Розвиток житлово-комунального господарства Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завнтажити)
 290.  Рішення №674 Про затвердження Програми «Розвиток комунального закладу «Публічна бібліотека» на 2020 рік» (Завнтажити)
 291.  Рішення №675 Про затвердження Програми розвитку культури Ситковецької селищної ради на 2020 р. (Завнтажити)
 292.  Рішення №676 Про цільову програму щодо забезпечення та захисту прав дітей по Ситковецькій селищній раді на 2020 рік (Завнтажити)
 293.  Рішення №677 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кирилюк Таїсі Андріївні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 294.  Рішення №678 Про надання дозволу гр. Дядюку Юрію Вікторовичу жителю смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 295.  Рішення №679 Про надання дозволу гр. Тішиній Тетяні Михайлівні жительці смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 296.  Рішення №680 Про надання дозволу гр. Буряку Василю Михайловичу жителю смт Ситківці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 297.  Рішення №681 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Петровій Наталії Олександрівні (Завнтажити)
 298.  Рішення №682 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Каленич Ніні Олексіївні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 299.  Рішення №683 Про надання дозволу гр. Олійник Людмилі Степанівні жительці смт Ситківці вулиця Світанкова, 12 Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завнтажити)
 300.  Рішення №684 Про надання в оренду земельної ділянки гр. Козяровській Ірині Михайлівні (Завнтажити)
 301.  Рішення №685 Про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Ситковецької селищної ради (Завнтажити)
 302.  Рішення №687 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Швецю Олександру Павловичу (Завнтажити)
 303.  Рішення №688 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну часткову власність. (Завнтажити)
 304.  Рішення №689 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Білецького Віктора Тимофійовича , що розташовані с. Гута на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 305.  Рішення №690 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Волинець Олені Михайлівні, що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 306.  Рішення №691 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки за межами села Вища Кропивна жительці Ситковецької селищної ради гр. Войт Марії Іванівні (Завнтажити)
 307.  Рішення №692 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну часткову власність (Завнтажити)
 308.  Рішення №693 Про організацію робіт з проведення капітального ремонту адмінбудівлі для розміщення ЦНАП Ситковецької селищної ради (Завнтажити)
 309.  Рішення №697 Про бюджет Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Завнтажити)
 310.  Рішення №698 Про схвалення Прогнозу бюджету Ситковецької об‘єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки (Завнтажити)
 311.  Рішення №699 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завнтажити)
 312.  Рішення №700 Про оплату праці селищного голови – Михайленка В.М., на 2020 рік. (Завнтажити)
 313.  Рішення №701 Про присвоєння селищному голові Михайленку В.М. чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування (Завнтажити)
 314.  Рішення №702 Про створення відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ситковецької селищної ради. (Завнтажити)
 315.  Рішення №703 Про затвердження символіки (Герба, Прапора) Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (Завнтажити)
 316.  Рішення №705 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Янковенку Віктору Івановичу (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 317.  Рішення №706 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Шимченко Сергію Петровичу (учаснику бойових дій) для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 318.  Рішення №707 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ткаченко Людмилі Василівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 319.  Рішення №708 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Письменюк Любов Петрівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 320.  Рішення №709 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Савицькій Неонілі Григорівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Жовтнева, 32 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 321.  Рішення №710 Про надання дозволу гр. Ткаченко Людмилі Павлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості за межами населеного пункту. (Завнтажити)
 322.  Рішення №711 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завнтажити)
 323.  Рішення №712 Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення смт Ситківці на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 324.  Рішення №713 Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Вища Кропивна на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (колишня Вищекропивнянська сільська рада) Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 325.  Рішення №714 Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Гута на території Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади (колишня Вищекропивнянська сільська рада) Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 326.  Рішення №715 Про затвердження Програми „Забезпечення діяльності комунальної організації (установи, закладу) Немирівський районний трудовий архів Немирівської районної ради Вінницької області на 2020 рік” (Завнтажити)
 327.  Рішення №716 Про затвердження Програми «Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища Ситковецької селищної ради на 2020 рік» (Завнтажити)
 328.  Рішення №717 Про затвердження Програми «Благоустрій Ситиковецької селищної ради на 2020 рік» (Завнтажити)
 329.  Рішення №718 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дубковському Олегу Миколайовичу (Завнтажити)
 330.  Рішення №719 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Гуцаленко Оксані Олександрівні (Завнтажити)
 331.  Рішення №720 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Рябчук Наталії Андріївні (Завнтажити)
 332.  Рішення №721 Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких можуть відбувати стягнення особи, порушники, яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт в 2020 році (Завнтажити)
 333.  Рішення №722 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Бомко Олександру Михайловичу (Завнтажити)
 334.  Рішення №723 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Олійнику Миколі Григоровичу (Завнтажити)
 335.  Рішення №724 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дядюк Інні Миколаївні (Завнтажити)
 336.  Рішення №725 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Пелішенко Сергію Юрійовичу (Завнтажити)
 337.  Рішення №726 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) жителю Ситковецької селищної ради гр. Усаченку Андрію Івановичу (Завнтажити)
 338.  Рішення №727 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) жителю Ситковецької селищної ради гр. Войт Петру Степановичу (Завнтажити)
 339.  Рішення №728 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) жителю Ситковецької селищної ради гр. Стеценку Віталію Петровичу (Завнтажити)
 340.  Рішення №729 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лукашевич Віталій Миколайович, що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завнтажити)
 341.  Рішення №730 Про укладення з настоятелем Релігійної громади парафії Трьох святителів смт Ситківці Немирівського району Вінницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату договору оренди кімнат нежитлового приміщення комунальної власності Ситковецької територіальної громади, школи №2. (Завнтажити)
 342.  Рішення №731 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) СТОВ «Україна» смт Ситківці (Завнтажити)
 343.  Рішення №732 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПП «Ремонтник» (Завнтажити)
 344.  Рішення №733 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Ситковецьке». (Завнтажити)
 345.  Рішення №734 Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщення ЦНАП. (Завнтажити)

 

Рішення виконкому Ситковецької об’єднаної територіальної громади

2019 рік

 

 1.  Рішення виконкому №001 Про затвердження проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт будівлі з впровадженням енергоефективних технологій комунального закладу «Ситковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ситковецької селищної ради Вінницької області» по вулиці Івана Франка,5 в смт. Ситківці Немирівського району, Вінницької області» (Завантажити)
 2.  Рішення виконкому №002 Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад (Завантажити)
 3.  Рішення виконкому №009 Про заборону реалізації та використання на території Ситковецької селищної ради піротехнічних виробів, призначених для створення звукового ефекту (Завантажити)
 4.  Рішення виконкому №045 Про затвердження КП «Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради» тарифів на послуги населенню на території Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 5.  Рішення виконкому №079 Про внесення змін до рішення позачергової 35 сесії 8 скликання від 20.12.2018. №397 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Завантажити)
 6.  Рішення виконкому №080 Про призначення тимчасово виконуючою обов’язки начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Ситковецької селищної ради (Завантажити)