Рішення Ситковецької об’єднаної територіальної громади

2018 рік

 

 1.  Рішення №200 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання №150 від 20.12.2017 року «Про бюджет Ситковецької селищної ради на 2018 рік». (Завантажити)
 2.  Рішення №201 Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання від 11.01.2017 року №20 «Про затвердження штатного розпису та структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Ситковецької селищної ради» (Завантажити)
 3.  Рішення №202 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 4.  Рішення №203 Про затвердження Програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на 2018-2020 роки (Завантажити)
 5.  Рішення №204 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Удоденко Катерини Григорівни, що розташована: смт Ситківці вулиця Механізаторів б/н на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 6.  Рішення №205 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лейченко Ніни Яківни, що розташована: с. Вища Кропивна вулиця Садова, 18 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 7.  Рішення №206 Про надання дозволу громадянам селища Ситківці на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості. (Завантажити)
 8.  Рішення №207 Про присвоєння селищному голові Михайленку В.М. чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування (Завантажити)
 9.  Рішення №208 Про внесення змін та доповнень до рішення 1 сесії Ситковецької селищної ради 8 скликання від 28.12.2016 року № 13 «Про утворення і обрання виконавчого комітету Ситковецької селищної ради та затвердження Положення про виконавчий комітет Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 10.  Рішення №209 Про надання в оренду ТОВ «Ситковецьке» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (земельних часток (паїв) , власники яких померли) (Завантажити)
 11.  Рішення №210 Про надання в оренду ПП «Ремонтник» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (земельних часток (паїв) , власники яких померли) (Завантажити)
 12.  Рішення №211 Про зміну засновника та внесення змін у назві комунальної організації Вищекропивнянського дошкільного навчального закладу «Капітошка» Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 13.  Рішення №212 Про проведення конкурсу на визначення опорного закладу серед загальноосвітніх навчальних закладів у Ситковецькій селищній об’єднаній територіальній громаді (Завантажити)
 14.  Рішення №213 Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2017 рік. (Завантажити)
 15.  Рішення №214 Про надання права на укладання Договору на постачання природного газу для потреб неприбуткових споживачів (Завантажити)
 16.  Рішення №215 Про надання в оренду ТОВ «Юрковецьке» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (земельних часток (паїв) , власники яких померли) (Завантажити)
 17.  Рішення №216 Про звернення до голови Немирівської районної ради та голови Немирівської районної державної адміністрації про консолідацію зусиль для збереження функціонування терапевтичного відділення №3 Немирівської ЦРЛ. (Завантажити)
 18.  Рішення №217 Про надання в оренду ТОВ «ПК «Зоря Поділля» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (земельних часток (паїв) , власники яких померли) (Завантажити)
 19.  Рішення №218 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про бюджет Ситковецької селищної ради на 2018 рік» (Завантажити)
 20.  Рішення №219 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 21.  Рішення №220 Про затвердження програми забезпечення розроблення містобудівної документації та топографічної основи ″Генеральний план населених пунктів Ситковецької селищної ради: смт Ситківці, сіл: Вища Кропивна, Гута» на 2018-2019 р. (Завантажити)
 22.  Рішення №221 Про розроблення Генеральних планів населених пунктів Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 23.  Рішення №222 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для надання в оренду ФОП Зазуляк Ользі Миколаївні (Завантажити)
 24.  Рішення №223 Про прийняття участі у 15 обласному конкурсі інвестиційних проектів (Завантажити)
 25.  Рішення №224 Про клопотання до Держгеокадастру у Вінницькій області щодо передачі земельних ділянок державної власності у комунальну власність Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області. (Завантажити)
 26.  Рішення №225 Про надання права на укладання Договору на постачання м’яса на харчування дітей в дошкільних та шкільних комунальних установах Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області. (Завантажити)
 27.  Рішення №226 Про подання пропозиції на фінансування «Капітального ремонту дороги по вулиці Суворова с. Вища Кропивна Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» комісії з питань відборі об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства (Завантажити)
 28.  Рішення №228 Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких можуть відбувати стягнення особи, порушники, яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт в 2018 році (Завантажити)
 29.  Рішення №229 Про затвердження штатного розпису дошкільних навчально-виховних закладів Ситковецької селищної ради, в новій редакції. (Завантажити)
 30.  Рішення №230 Про прийняття бібліотечного фонду з Немирівської центральної районної бібліотеки на баланс Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 31.  Рішення №231 Про перереєстрацію транспортних засобів. (Завантажити)
 32.  Рішення №232 Про надання дозволу громадянам селища Ситківці на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 33.  Рішення №233 Про погодження надання дозволу громадянці Мостовій К.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості. (Завантажити)
 34.  Рішення №234 Про укладання додаткової угоди про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 19.11.2010 року (Завантажити)
 35.  Рішення №235 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гудимі Олексію Васильовичу, що розташовані с. Вища Кропивна провулок Грабовського , 7 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 36.  Рішення №236 Про участь у 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. (Завантажити)
 37.  Рішення №237 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 38.  Рішення №238 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 39.  Рішення №239 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 40.  Рішення №240 Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 41.  Рішення №241 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Плетінка Любов Іванівні, що розташовані вулиця Шевченка, 5 село Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 42.  Рішення №242 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 43.  Рішення №243 Про результати проведення контролю та перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування по Ситковецькій селищній раді (Завантажити)
 44.  Рішення №244 Про скасування рішення №198 позачергової 17 сесії Ситковецької селищної ради 8 скликання від 05.01.2018 року «Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради на громадських засадах». (Завантажити)
 45.  Рішення №245 Про надання права на укладання Договору про надання інформаційних послуг та Меморандуму про співпрацю щодо інформаційної взаємодії. (Завантажити)
 46.  Рішення №246 Про створення Комунального закладу «Публічна бібліотека Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» та затвердження Статуту (Завантажити)
 47.  Рішення №247 Про постановку на позабалансовий рахунок об’єктів нерухомості, розташованих на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 48.  Рішення №248 Про затвердження результатів конкурсу на визначення опорного закладу серед загальноосвітніх навчальних закладів у Ситковецькій селищній раді, створення освітнього округу, на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 49.  Рішення №249 Про надання права селищному голові Михайленку В.М. на підписання Договору купівлі - продажу між Ситковецькою селищною радою Немирівського району Вінницької області та Ситковецьким сільським споживчим товариством (Завантажити)
 50.  Рішення №250 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості жительці Ситковецької селищної ради гр.. Панасенко Валентині Павлівні (Завантажити)
 51.  Рішення №251 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Іщенко Катерині Степанівні, що розташовані вулиця Чкалова,4 смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 52.  Рішення №252 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шереметі Людмилі Федорівні, що розташовані вулиця Шевченка, 38 смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 53.  Рішення №253 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гуцаленко Анатолію Петровичу, що розташовані вулиця Молодіжна,14 смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 54.  Рішення №254 Про затвердження Правил утримання собак, котів і хижих тварин на території Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 55.  Рішення №255 Про погодження надання дозволу гр. Паціюк Світлані Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 56.  Рішення №256 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 57.  Рішення №257 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 58.  Рішення №258 Про погодження переліку проектів, фінансування яких у 2018 році буде здійснюватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад (Завантажити)
 59.  Рішення №259 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 60.  Рішення №261 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 61.  Рішення №262 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ... (Завантажити)
 62.  Рішення №263 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ... (Завантажити)
 63.  Рішення №264 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ... (Завантажити)
 64.  Рішення №265 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради Булатовій-Білко Аліні Василівні, Булатову Василю Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність для ведення особистого селянського господарства (Завантажити)
 65.  Рішення №266 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ... (Завантажити)
 66.  Рішення №267 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості гр. Рибаченку Петру Івановичу (Завантажити)
 67.  Рішення №268 Про надання дозволу громадянці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості гр. Гладунець Катерині Григорівна (Завантажити)
 68.  Рішення №269 Про створення комунальне підприємство “Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області». (Завантажити)
 69.  Рішення №270 Про надання пільг з оплати проїзду пільговим категорія Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 70.  Рішення №271 Про реорганізацію юридичної особи – Вищекропивнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 71.  Рішення №272 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 72.  Рішення №273 Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2019 рік (Завантажити)
 73.  Рішення №274 Про затвердження Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини (Завантажити)
 74.  Рішення №275 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 75.  Рішення №276 Про погодження надання дозволу гр. Лазарчук Галині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 76.  Рішення №277 Про погодження надання дозволу гр. Щуці Світлані Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 77.  Рішення №278 Про погодження надання дозволу гр. Шарапатюк Олені Вікторівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості. (Завантажити)
 78.  Рішення №279 Про погодження надання дозволу гр. Панасенко Віктору Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 79.  Рішення №280 Про погодження надання дозволу гр. Панасенко Тетяні Євгеніївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 80.  Рішення №281 Про погодження надання дозволу гр. Юткевич Ларисі Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 81.  Рішення №282 Про надання дозволу гр. Годованець Олександрі Зіновіївні жительці Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості (Завантажити)
 82.  Рішення №283 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Петровської Ірини Іванівни, що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 83.  Рішення №284 Про погодження надання дозволу гр. Кучеру Валерію Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 84.  Рішення №285 Про затвердження Програми профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території Ситковецької селищної ради на 2018-2021 роки (Завантажити)
 85.  Рішення №286 Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Публічна бібліотека Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» (Завантажити)
 86.  Рішення №287 Про розгляд заяви настоятеля Релігійної громади парафії Трьох святителів смт Ситківці Немирівського району Вінницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату (Завантажити)
 87.  Рішення №288 Про погодження надання дозволу гр. Таранюку Олександру Григоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 88.  Рішення №289 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 89.  Рішення №290 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 90.  Рішення №291 Про порядок передачі в безоплатне користування (позичку) майна комунальної власності територіальної громади Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 91.  Рішення №292 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сажко Галині Андріївні, що розташовані смт Ситківці вулиця Яблунева,3 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 92.  Рішення №293 Про оплату праці (Завантажити)
 93.  Рішення №295 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 94.  Рішення №296 Про затвердження Порядку використання службового легкового автомобіля Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 95.  Рішення №297 Про внесення змін до рішення 18 сесії 8 скликання від 23.01.2018 року №201 (Завантажити)
 96.  Рішення №298 Про погодження надання дозволу гр. Таранюк Надії Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 97.  Рішення №299 Про погодження надання дозволу гр. Вечерук Галині Олександрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 98.  Рішення №300 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 99.  Рішення №301 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Давискибі Олександру Григоровичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Яблунева,28 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 100.  Рішення №302 Про призначення директора та затвердження Статуту комунального підприємства “Житлокомунгосп Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» (Завантажити)
 101.  Рішення №303 Про погодження надання дозволу гр. Дем`янишиній Олені Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 102.  Рішення №304 Про затвердження Статуту комунального закладу «Ситковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» в новій редакції (Завантажити)
 103.  Рішення №305 Про внесення змін до структуру штатного розпису КЗ «Ситковецька публічна бібліотека» Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 104.  Рішення №306 Про затвердження Положення про філію «Вищекропивнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» комунального закладу «Ситковецька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» (Завантажити)
 105.  Рішення №307 Про передачу на баланс та в оперативне управління КП «ЖКГ Ситковецької селищної ради» комунального майна Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 106.  Рішення №308 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 107.  Рішення №309 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 108.  Рішення №310 Про погодження надання дозволу гр. Банюку Роману Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 109.  Рішення №311 Про погодження надання дозволу гр. Коту Олексію Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 110.  Рішення №312 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Хмельовського Миколи Олександровича, що розташовані смт Ситківці вулиця Молодіжна,22 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 111.  Рішення №313 Про внесення змін до рішення №265 24 сесії Ситковецької селищної ради 8 скликання від 21.05.2018 року «Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради Булатовій-Білко Аліні Василівні, Булатову Василю Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність для ведення особистого селянського господарства». (Завантажити)
 112.  Рішення №314 Про затвердження «Програми підтримки управління Державної казначейської служби України у Немирівському районі Вінницької області на 2018рік» (Завантажити)
 113.  Рішення №315 Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів (Завантажити)
 114.  Рішення №316 Про затвердження Програми «Благоустрій центральної площі та прилеглих до неї вулиць і територій Ситковецької селищної ради на 2018-2021 роки» (Завантажити)
 115.  Рішення №317 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Маєвській Наталії Григорівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Вишнева,19 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 116.  Рішення №318 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Цельмар Сніжані Сергіївні, що розташовані смт Ситківці вулиця Яблунева на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 117.  Рішення №319 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі (на місцевості) гр. Бевз Марії Миколаївни (Завантажити)
 118.  Рішення №320 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гладунець Катерині Григорівні, що розташовані с. Вища Кропивна на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 119.  Рішення №321 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Лукашевичу Віталію Миколайовичу (Завантажити)
 120.  Рішення №322 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості жителю с. Вища Кропивна Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області гр. Лукашевичу Віталію Миколайовичу (Завантажити)
 121.  Рішення №323 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (присадибної) в натурі на місцевості жителю села Вища Кропивна Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області гр. Лукашевичу Віталію Миколайовичу (Завантажити)
 122.  Рішення №324 Про розгляд листа виконуючого обов’язки начальника ВП «Жмеринська дирекція залізничних перевезень» (Завантажити)
 123.  Рішення №325 Про створення комісії з питання прийому-передачу в комунальну власність Ситковецької селищної ради об’єктів соціальної інфраструктури (Завантажити)
 124.  Рішення №326 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 125.  Рішення №327 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 126.  Рішення №328 Про створення Центру культури та дозвілля Ситковецької селищної ради і затвердження Статуту (Завантажити)
 127.  Рішення №329 Про затвердження структури штатного розпису КЗ «Ситковецька публічна бібліотека Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» (Завантажити)
 128.  Рішення №330 Про затвердження Положення про філію сільської бібліотеки села Вища Кропивна комунального закладу «Публічна бібліотека Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 129.  Рішення №331 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бондар Катерині Яківні, що розташовані смт Ситківці провулок Шевченка,1 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 130.  Рішення №332 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Безрученко Юрію Степановичу, що розташовані смт Ситківці вул. Жовтнева, 15 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 131.  Рішення №333 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 132.  Рішення №334 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 133.  Рішення №336 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Панасенко Валентині Павлівні, що розташована на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 134.  Рішення №337 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 135.  Рішення №338 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 136.  Рішення №339 Про відрахування частини чистого прибутку (доходу) підприємств, установ, організацій, що перебувають у комунальній власності Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 137.  Рішення №340 Про програму «Питна вода населених пунктів Ситковецької селищної ради» на 2018-2022 роки (Завантажити)
 138.  Рішення №341 Про надання депутатам Ситковецької селищної ради повноважень щодо складання актів та побутових характеристик (Завантажити)
 139.  Рішення №342 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ніщук Антоніні Лук’янівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Центральна, 82 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 140.  Рішення №343 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 141.  Рішення №344 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бевз Марії Миколаївни, що розташовані с. Вища Кропивна вулиця Паші Ангеліної ,1 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 142.  Рішення №345 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рибаченка Петра Івановича, що розташована с. Вища Кропивна вулиця Садова ,8 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 143.  Рішення №346 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Білявському Миколі Васильовичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Середи на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 144.  Рішення №347 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в смт Ситківці, вул. Лісова, 27 Немирівського району Вінницької області гр. Кисловській Лідії Іванівні (Завантажити)
 145.  Рішення №348 Про розірвання та поновлення договорів оренди землі (Завантажити)
 146.  Рішення №349 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бражинської Наталії Андріївни, що розташовані смт Ситківці вулиця Садова, 1 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 147.  Рішення №350 Про прийняття на баланс обладнання системи вуличного освітлення (Завантажити)
 148.  Рішення №351 Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів Ситковецькою селищною радою та виконавчим комітетом (Завантажити)
 149.  Рішення №352 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 150.  Рішення №353 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 151.  Рішення №354 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 152.  Рішення №355 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельниченко Анатолію Вікторовичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Центральна, 151 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 153.  Рішення №356 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Войтенко Борису Володимировичу, що розташовані смт Ситківці вулиця Жовтнева, 13 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 154.  Рішення №357 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Калінчак Галині Василівні, що розташовані смт Ситківці вулиця Чкалова, 6 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 155.  Рішення №358 Про внесення змін до договору оренди та укладення додаткової угоди (Завантажити)
 156.  Рішення №359 Про надання дозволу на отримання кредиту Комунальним підприємством «ЖКГ Ситковецької селищної ради» (Завантажити)
 157.  Рішення №360 Про план роботи Ситковецької селищної ради на 2019 рік (Завантажити)
 158.  Рішення №361 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період (Завантажити)
 159.  Рішення №362 Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких можуть відбувати кримінальне покарання особи, засуджені до громадських робіт в 2019 році (Завантажити)
 160.  Рішення №363 Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких можуть відбувати стягнення особи, порушники, яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт в 2019 році (Завантажити)
 161.  Рішення №364 Про умови оплати праці працівників Ситковецької селищної ради та її виконавчих органів у 2019 році (Завантажити)
 162.  Рішення №365 Про Програму економічного і соціального розвитку Ситковецької селищної ради на 2019 рік (Завантажити)
 163.  Рішення №366 Про створення цільового фонду селищного бюджету «Соціально-економічний розвиток селищної ради» (Завантажити)
 164.  Рішення №367 Про затвердження програми підтримки та розвитку дошкільних навчальних закладів Ситковецької селищної ради на 2019 рік (Завантажити)
 165.  Рішення №368 Про затвердження селищної цільової програми «Забезпечення пожежної безпеки на 2019 рік». (Завантажити)
 166.  Рішення №369 Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Ситковецької селищної ради на 2019 рік (Завантажити)
 167.  Рішення №370 Про затвердження Програми розвитку освіти на території Ситковецької селищної ради на 2019 рік (Завантажити)
 168.  Рішення №371 Про затвердження Програми «Соціальний захист населення» на 2019 рік (Завантажити)
 169.  Рішення №372 Про затвердження Програми «Поліпшення умов функціонування КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Немирівської районної ради 2018 рік (Завантажити)
 170.  Рішення №373 Про селищну програму “Соціальні послуги” на 2019 рік (Завантажити)
 171.  Рішення №374 Про затвердження «Програми організації харчування учнів на території Ситковецької селищної ради на 2018-2019 навчальний рік». (Завантажити)
 172.  Рішення №375 Про забезпечення оплати проїзду педагогічних працівників до місця роботи і додому на 2019 рік (Завантажити)
 173.  Рішення №376 Про затвердження Програми висвітлення діяльності Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області у засобах масової інформації на 2019 рік (Завантажити)
 174.  Рішення №377 Про затвердження Положення про порядок службових відряджень працівників виконавчого апарату Ситковецької селищної ради і підпорядкованих установ комунальної власності (Завантажити)
 175.  Рішення №378 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ВІННАФТОГАЗ». (Завантажити)
 176.  Рішення №379 Про затвердження Програми відшкодування витрат на надання пільг з послуг зв'язку та інших, передбачених законодавством пільг, окремим категоріям громадян Ситковецької селищної ради на 2019 рік (Завантажити)
 177.  Рішення №380 Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які проживають на території Ситковецької селищної ради, на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2019 рік (Завантажити)
 178.  Рішення №381 Про затвердження програми «Програма військово - патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламуваннята пропагування військової служби за контрактом в Збройних силах України на 2019 – 2020 роки» (Завантажити)
 179.  Рішення №382 Про затвердження програми «Підтримка закладів охорони здоров’я, які обслуговують населення Ситковецької селищної ради на 2019 рік» (Завантажити)
 180.  Рішення №383 Про затвердження Комплексної цільової програми «Розвиток житлово-комунального господарства Ситковецької селищної ради на 2019 рік (Завантажити)
 181.  Рішення №384 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Завантажити)
 182.  Рішення №385 Про надання дозволу громадянам Ситковецької селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, в спільну сумісну власність (Завантажити)
 183.  Рішення №386 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Скрипнику Дмитру Іллічу, що розташовані смт Ситківці вулиця Жовтнева, 59 на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 184.  Рішення №387 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Олійник Людмилі Степанівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 185.  Рішення №388 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Романовській Галині Адамівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 186.  Рішення №389 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Цимбал Галині Василівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 187.  Рішення №390 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Маринич Олені Михайлівні, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 188.  Рішення №391 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мариничу Олександру Івановичу, що розташовані за межами населеного пункту смт Ситківці на території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 189.  Рішення №392 Про надання права підпису при встановленні межових знаків Ситковецькому селищному голові (Завантажити)
 190.  Рішення №393 Про затвердження цільової Програми «Забезпечення підрозділів територіальної оборони Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади транспортом, харчуванням та побутовим обслуговуванням особового складу в ході проведення занять, тренувань, виконання вправ, стрільб, виконання безпосередніх обов’язків, забезпечення сучасними зразками засобів зв’язку, персонального захисту, екіпірування військовослужбовців та іншими предметами першої необхідності на 2019 рік» (Завантажити)
 191.  Рішення №394 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 192.  Рішення №395 Про затвердження Програми «Розвиток комунального закладу «Публічна бібліотека» на 2019-2020 роки» (Завантажити)
 193.  Рішення №396 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 194.  Рішення №397 Про бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (Завантажити)
 195.  Рішення №398 Про затвердження Програми розвитку культури Ситковецької селищної ради на 2018-2020 роки (Завантажити)
 196.  Рішення №399 Про надання пільг з оплати проїзду пільговим категорія громадян Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 197.  Рішення №400 Про затвердження антикорупційної програми Ситковецької селищної ради на 2019 - 2020 роки (Завантажити)
 198.  Рішення №401 Про призначення заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 199.  Рішення №402 Про затвердження Комплексної оборонно – правоохоронної програми на 2019-2020 роки «Безпека Ситковецької об’єднаної територіальної громади – взаємна відповідальність влади та громад» (Завантажити)
 200.  Рішення №403 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її в оренду CТОВ «Віта» (Завантажити)
 201.  Рішення №404 Про затвердження Програми енергоефективності та енергозбереження комунальних закладів освіти, медицини, культури, спорту та адміністративних будівель Ситковецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (Завантажити)
 202.  Рішення №405 Про затвердження структури штатного розпису КЗ «Ситковецька публічна бібліотека» Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області в новій редакції. (Завантажити)
 203.  Рішення №406 Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 20.12.2017 р. № 150 Ситковецької селищної ради «Про селищний бюджет Ситковецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» (Завантажити)
 204.  Рішення №407 Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких можуть відбувати стягнення особи, порушники, яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт в 2019 році (Завантажити)
 205.  Рішення №408 Про цільову програму щодо забезпечення та захисту прав дітей по Ситковецькій селищній раді на 2019 рік (Завантажити)