Регуляторні акти

 

 1. Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генерального плану та плану зонування території Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області (Завантажити)
 2. Щодо ідентифікації і реєстрації тварин! (Відкрити)
 3. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 4. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Ситковецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік» (Завантажити)
 5. Рішення №274 (Проект) Про затвердження Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини (Завантажити)
 6. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завантажити)
 7. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Ситковецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Ситковецької селищної ради на 2020 рік» (Завантажити)
 8. Рішення №564 Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2020 рік (Завантажити)
 9. Рішення №655 Про план роботи Ситковецької селищної ради на 2020 рік. (Завнтажити)
 10. Проєкт рiшення мiсцевi податки i збори 2021 р (Завантажити)
 11. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Ситковецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Ситковецької селищної ради на 2021 рік» (Завантажити)
 12. Рішення №825 Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ситковецької селищної ради ОТГ на 2020 рік (Завантажити)
 13. (Проєкт) Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Ситковецької селищної ради (Завантажити)
 14. (Аналіз) Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Ситковецької селищної ради (Завантажити)