Оголошення

 

 

  1. Конкурс на заміщення вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування відділу освіти, культури,сім’ї, молоді та спорту Ситковецької селищної ради (головний бухгалтер 1 штатнa одиниця, спеціалісти – 4 штатних одиниць) (Завантажити)
  2. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: Рішення Ситковецької селищної ради “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг в смт. Ситківці” (Завантажити)
  3. Відділ освіти, культури,сім’ї, молоді та спорту Ситковецької селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування відділу освіти, культури,сім’ї, молоді та спорту Ситковецької селищної ради (головний бухгалтер 1 штатнa одиниця). (Завантажити)
  4. Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» (Завантажити)

  • Мітинг-реквієм до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні (Відкрити)

 


  • Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад працівників виконавчого апарату селищної ради (Завантажити)
  • Про оголошення конкурсу та затвердження конкурсної документації по наданню житлово- комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Ситковецької селищної ради (Завантажити)
  • Ситковецька селищна рада , приймає участь в конкурсі з відбору, в четвертому раунді Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою», в частині створення Центрів надання адміністративних послуг (Відкрити)