Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, речових прав на нерухоме майно відділу «ЦНАП»

Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,

розпорядження селищного голови від 29.12.2017 №71-р „ Про затвердження Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій, що є об’єктами комунальної власності Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області», до рішення 65 сесії Ситковецької селищної ради 8 скликання від 19.08.2020 року №930 «Про створення у структурі апарату Ситковецької селищної ради та її виконавчого комітету відділ організації надання адміністративних послуг» з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на заміщення вакантної посади й дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

Розпорядження