Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» 25.08.2020 року

Оголошення

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про культуру», наказу Міністерства культури України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури» від 06.09.2013 року № 851, Закону України

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII, п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Ситковецька селищна рада оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області»

Кваліфікаційні вимоги до претендента:

• громадянство України;
  • Повна або базова вища освіта (бакалавр або спеціаліст, магістр),
  • вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися та вести діловодство;
  • знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою;
  • володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері;
  • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Основні завдання та обов’язки. Директор комунального закладу «Центр культури та дозвілля Ситковецької селищної ради Немирівського району Вінницької області» повинен здійснювати загальне керівництво адміністративно-господарською діяльністю закладу культури, розробляти і контролювати виконання основних напрямків культурно-освітньої та дозвільної діяльності серед населення, організовувати та проводити культурно-масові заходи, вести облікову документацію, розробляти планову документацію.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

До заяви додаються такі документи:

• автобіографія;
  • 2 фото;
  • копії документів про освіту;
  • копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду;
  • витяг з трудової книжки;
  • мотиваційний лист у довільній формі;
  • копія заповненої е-декларації, роздрукованої з сайту НАЗК.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи приймаються протягом місяця з дня оприлюднення оголошення з 22.07.2020 року по 22.08.2020 року, за адресою: 22865 Вінницька область Немирівський район смт Ситківці вулиця Центральна, 123.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Довідки за телефоном: 0501458271