Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Ситковецька селищна рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік».

Зміст проекту:

Проект рішення Ситковецької селищної ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2020 рік».

Адреса розробника:

Ситковецька селищна рада, вул. Центральна, 123, смт. Ситківці Немирівського району Вінницької області, тел..(04331) 6-22-68; sytkivtsi-otg.gov.ua.

Спосіб оприлюднення:

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно (з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, крім вихідних) у виконкомі Ситковецької селищної ради, за адресою смт Ситківці, вул..Центральна, 123, а також на сайті Ситковецької селищної ради (sytkivtsi-otg.gov.ua).

Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу, з 17.03.2020 до 17.04.2020 року.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово.

Перелік документів для ознайомлення:

1.Проект рішення Ситковецької селищної ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Ситковецької селищної ради на 2021 рік».

2.Аналіз регуляторного впливу.