З приходом теплої весни, на полях, пагорбах і схилах та вздовж доріг, рухаються вогняні "фронти", що знищують на своєму шляху все те, що може горіти. Люди, які прагнуть спалити суху траву, не усвідомлюють усієї небезпеки, до якої можуть призвести ці джерела вогню, або просто ігнорують вимоги пожежної безпеки. В звязку з цим Ситковецька територіальна пожежна команда наполегливо просить усіх жителів об'єднаної територіальної громади утриматись від спалювання сухої рослинності.

Нагадуємо, що це заборонено законодавством України та передбачає адміністративну відповідальність за ст. ст. 77 та 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Штрафні санкції складають від 340 до 1700 гривень. Прохання до свіх небайдужих жителів громади, якщо ви виявили осіб, які незаконно спалюють листя і залишки рослинності - викликайте поліцію, щоб порушника було притягнуто до відповідальності.