До відома жителів Ситковецької об’єднаної територіальної громади. В межах соціального проекту «Scholarship в Україні» діє ІІІ конкурс для студентів коледжів, технікумів та центрів ПТО України.Грантовий конкурс для студентів, де буде 2 переможці, які отримають по 10 000 грн кожен. Студенти, які займуть 2 та3 місце також отримають грошові заохочення.

  Інформація щодо конкурсу:

  Для освітян, які навчаються в коледжах, технікумах, закладах ПТО це вже ІІІ конкурc, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовуємо. Призовий фонд ІІІ конкурсу складає 28 000 грн. Гранти освітяни можуть використати на сплату за навчання в учбовому закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

  Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти, не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

  Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для оцінки журі.

  Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

  І грант - "Приклади використання компьютерних систем у різних галузях промисловості". Подати заявку на сторінці https://loomhosts.com/uk/grant-2020/ .

  ІІ грант - "Важливість фінансової грамотності української молоді". Подати заявку на сторінці https://turbozaim.com.ua/scholarship/ .

  Як проходили попередні конкурси "Sсholarship в Україні" можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

  Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проєкту "Sсholarship в Україні" щодо мотивування української молоді!

  З повагою,

  • Юлія Валуєва
  • керівник проєкту “Scholarship в Україні"
  • тел.: + 380 67 622 62 82
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.